هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 30 بهمن 1398
ساعت 12:26
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 24 مرداد 1398 ساعت 12:50
پنجشنبه 24 مرداد 1398 12:33 ساعت
2019-8-15 12:50:49
شناسه خبر : 325743
یک فروند هواپیمای «بوئینگ 763» حامل نظامیان آمریکایی در فرودگاه «شانون» ایرلند آتش گرفت و پروازهای این فرودگاه به حالت تعلیق درآمد.
یک فروند هواپیمای «بوئینگ 763» حامل نظامیان آمریکایی در فرودگاه «شانون» ایرلند آتش گرفت و پروازهای این فرودگاه به حالت تعلیق درآمد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، یک فروند هواپیمای «بوئینگ 763» حامل نظامیان آمریکایی در باند فرودگاه «شانون» ایرلند آتش گرفت.
 
روزنامه انگلیسی «دیلی میل» گزارش کرد، پروازهای فرودگاهی در ایرلند به طور موقت بعد از آن به حالت تعلیق درآمد که یک فروند هواپیمای حامل نظامیان آمریکایی آتش گرفت و مجبور شد در باند فرودگاه مسافران خود را تخلیه کند.
 
گزارش‌ها حاکی از آن است که ترمزهای بوئینگ 763 دچار حرارت بیش از حد شدند و در نهایت آتش گرفت و مجبور شد تا سفر خود از فرودگاه شانون به ایرلند را لغو کند.
 
تصاویر گرفته شده از این صحنه نشان می‌دهد که به دنبال آتش گرفتن هواپیما، دود در هوا پراکنده شد اما تمامی مسافران، موفق به ترک هواپیما شدند.
 
مسئولان فرودگاه در یک پیام توییتری در خصوص این حادثه نوشتند: «ما می‌توانیم تأیید کنیم که حادثه‌ای در فرودگاه شانون برای هواپیمای بوئینگ 763 به وقوع پیوسته است. خدمات اضطراری و اورژانسی در محل حادثه حاضر شده‌اند. تمامی مسافران و خدمه از هواپیما پیاده شدند. فعالیت‌های فرودگاه به طور موقت به حالت تعلیق درآمده است».
 
ادامه این پیام می‌افزاید: «ما در حال حاضر در تلاش هستیم که هواپیما را از صحنه حادثه خارج کنیم تا بتوانیم فعالیت‌های ایمن در باند فرودگاه را از سربگیریم که البته این اقدام زمان می‌برد».