هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 18 تير 1399
ساعت 04:07
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 22 مرداد 1398 ساعت 15:40
سه شنبه 22 مرداد 1398 15:34 ساعت
2019-8-13 15:40:42
شناسه خبر : 325629
مدیر عملیات حج زائران ایرانی بیان داشت: حدود ۵۴ هزار نفر از ساعت ۱۴ تا ۱۶:۳۰ بر اساس برنامه تعیین شده برای رمی جمرات زائران ایرانی به جمرات می‌روند.
مدیر عملیات حج زائران ایرانی بیان داشت: حدود ۵۴ هزار نفر از ساعت ۱۴ تا ۱۶:۳۰ بر اساس برنامه تعیین شده برای رمی جمرات زائران ایرانی به جمرات می‌روند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، نصرالله فرهمند مدیر عملیات حج زائران ایرانی گفت: حدود ۱۰ هزار نفر از حجاج بیت الله الحرام که شامل معذورین و افراد دارای شرایط خاص بودند شب گذشته با اتوبوس از منا به هتل‌ها بازگردانده شدند.
 
وی افزود: امروز (سه‌شنبه ۲۲ مرداد ماه) نیز از ساعت ۶ تا ۹ صبح به وقت محلی ۱۵ هزار نفر از حجاج که هتل‌هایشان در فاصله دورتری قرار دارد به جمرات رفتند و پس از انجام عمل رمی جمرات سه گانه به منا بازگشتند و بعد از اذان ظهر همه آن‌ها با اتوبوس به مکه انتقال می‌یابند.
 
فرهمند با بیان اینکه ۴۰۰ دستگاه اتوبوس برای انتقال ۲۳ هزار نفر از زائران تدارک دیده شده است، اظهار داشت: بقیه زائران که حدود ۵۴ هزار نفر می‌شوند از ساعت ۱۴ تا ۱۶:۳۰ بر اساس برنامه تعیین شده برای رمی جمرات زائران ایرانی به جمرات می‌روند.
 
وی ادامه داد: این افراد که در هتل‌های نزدیک و اطراف جمرات ساکن هستند، مقرر شده بعد از انجام رمی جمرات سه‌گانه از آنجا به هتل‌هایشان بازگردند.
 
 مدیر عملیات حج زائران ایرانی ابراز داشت: در حال حاضر هیچ مشکلی وجود ندارد و شرایط بسیار خوب است و حجاج ما به سهولت و در آرامش به اعمال خود می‌پردازند.