هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 10 خرداد 1399
ساعت 04:41
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 20 مرداد 1398 ساعت 13:20
يكشنبه 20 مرداد 1398 13:18 ساعت
2019-8-11 13:20:35
شناسه خبر : 325535
سفیر پاکستان در روسیه با اعلام اینکه تدابیر نظامی علیه هند بعید نیست گفت: فعلاً توجه اسلام آباد معطوف به تلاش‌های دیپلماتیک است.
سفیر پاکستان در روسیه با اعلام اینکه تدابیر نظامی علیه هند بعید نیست گفت: فعلاً توجه اسلام آباد معطوف به تلاش‌های دیپلماتیک است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از اکسپرس نیوز، «قاضی خلیل الله» سفیر پاکستان در روسیه در سخنانی اعلام کرد که اسلام آباد احتمال روی آوردن به  تدابیر نظامی علیه هند در صورت متشنج شدن اوضاع در منطقه مورد اختلاف کشمیر را بعید نمی‌داند؛ اما فعلاً توجه خود را معطوف به تلاش‌های دیپلماتیک کرده است.
 
سفیر پاکستان در روسیه ضمن بیان این مطلب گفت: در حال حاضر اسلام آباد هیچ واکنش نظامی نسبت به اقدامات اخیر هند در کشمیر نشان نداده است. این کشور قصد رویارویی نظامی را ندارد به همین علت کمیته ویژه‌ای نیز برای ارائه پیشنهادات در دولت تشکیل شده است.
 
قاضی خلیل الله در ادامه افزود: پاکستان هرگز خواهان روی آوردن به تدابیر نظامی علیه هند نیست؛ اما با در نظر داشتن تجربیات گذشته و غیر قابل پیش بینی بودن رفتار هند، آماده هرگونه رویارویی با این کشور را دارد.
 
گفتنی است در حال حاضر روابط دیپلماتیک بین دو کشور به پایین‌ترین حد خود رسیده است و پاکستان نیز از اعزام سفیر به هند خودداری کرده است.