هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 10 خرداد 1399
ساعت 04:44
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 19 مرداد 1398 ساعت 11:24
شنبه 19 مرداد 1398 11:01 ساعت
2019-8-10 11:24:55
شناسه خبر : 325467
با گذشت ۵ روز از رسانه‌ای شدن نامه سرگشاده ۲۰۰۰ استاد دانشگاه خطاب به رئیس جمهور و وزیر امور خارجه، سازمان بسیج اساتید کشور خواستار پاسخگویی رئیس جمهور و وزیر امور خارجه به این نامه شد.
با گذشت ۵ روز از رسانه‌ای شدن نامه سرگشاده ۲۰۰۰ استاد دانشگاه خطاب به رئیس جمهور و وزیر امور خارجه، سازمان بسیج اساتید کشور خواستار پاسخگویی رئیس جمهور و وزیر امور خارجه به این نامه شد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، با گذشت 5 روز از رسانه‌ای شدن نامه سرگشاده 2000 استاد دانشگاه خطاب به رئیس جمهور و وزیر امور خارجه، روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور در روز خبرنگار، خواستار پاسخگویی رئیس جمهور و وزیر امور خارجه به این نامه شد.
 
دفتر اطلاع‌رسانی و روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور با ارسال نامه‌های جداگانه‌ای خطاب به مسئول دفتر ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهور و نیز سخنگوی وزارت امور خارجه درخواست کرد نامه مهمّ 2000 استاد دانشگاه یکبار دیگر به اطلاع رئیس جمهور و وزیر امور خارجه رسانده شود تا باگذشت 6 سال انتظار گره‌گشایی برجام، پیامدهای خسارت‌بار اعتماد به آمریکا و اروپا توسط دولت برای ایرانیان روایت‌گری شود.
 
روابط عمومی بسیج اساتید کشور با یادآوری این نکته که این 2000 استاد جمع کوچکی از هزاران استاد دانشگاه هستند که با این رای و نظر همسو و هم‌نظر هستند اعلام کرد: از دیپلمات‌ها و دولت محترم انتظار می‌رود ضمن ارائه پاسخ درخور به این 2000 استاد دانشگاه که از برجسته‌ترین اقشار نخبگانی در کشور محسوب می‌شوند، پیامدهای خسارت‌بار اعتماد به آمریکا و اروپا را برای ایرانیان روایت‌گری کرده و از نزدیکی غربی‌ها به پیشران‌های توسعه و پیشرفت ملّی جلوگیری نمایند.
 
روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور در پایان تصریح کرده است: بدیهی است عدم پاسخگویی دولت محترم به این مطالبه در حافظه ملّی ایرانیان ثبت شده و استادان دانشگاه از طرق دیگری مطالبه خود را به‌طور جدّ پیگیری خواهند کرد.