هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 14 خرداد 1399
ساعت 21:46
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 13 مرداد 1398 ساعت 17:05
يكشنبه 13 مرداد 1398 16:59 ساعت
2019-8-4 17:05:20
شناسه خبر : 325140
در این مقاله تصمیم داریم به معرفی سه دستگاهی بپردازیم که با استفاده از آنها می توانید مواد غذایی سالم و ارگانیک را تهیه کرده و در دسترس مشتریان قرار دهید. با این کار احتمال موفقیت شما چندین برابر خواهد شد. دستگاههای سوسیس پرکن، بیفتک زن و آب پرتقال گیر صنعتی از جمله دستگاه‌هایی هستند که می توانید از آنها برای تهیه مواد غذایی سالم و ارگانیک در رستوران، کافه و یا فست فود خود استفاده نموده و مشتریانی را که به دنبال این گونه مواد غذایی سالم هستند هدف بگیرید.

سوسیس پرکن

به دلیل مشکلاتی که در سالیان گذشته در کارخانه های تولید مواد اولیه فست فودها ایجاد شده است، تولید مواد غذایی مانند سوسیس های ارگانیک دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد در صورتی که شما نیز بتوانید با استفاده از یک دستگاه سوسیس پرکن این نوع سوسیس را تولید نمایید به احتمال زیاد مشتریان زیاد برای کیفیت بالاتر به فروشگاه شما مراجعه خواهند کرد. برای تولید سوسیس ارگانیک کافیست یک دستگاه سوسیس پرکن داشته باشید.

 

 

 

برای تهیه سوسیس کافیست مواد لازم آن را پخته پس از چرخ کردن و آماده کردن در یک دستگاه سوسیس پرکن بریزید و لوله خروجی مورد نظر با توجه به سایز سوسیس مورد نظر خود نصب نموده و از دستگاه سوسیس پرکن برای تولید سوسیس مورد نظر خود استفاده نمایید. پس از یک بار استفاده از دستگاه سوسیس پرکن خواهید دید که چقدر استفاده از این دستگاه راحت و آسان خواهد بود و واقعا می‌توان گفت که ارزش خرید را خواهد داشت.

 

مزایای استفاده از دستگاه سوسیس پرکن

استفاده از دستگاه سوسیس پرکن می تواند مزایایی را برای شما به همراه داشته باشد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تولید مواد غذایی سالم: با استفاده از دستگاه‌های سوسیس پرکن می توانید بر کیفیت مواد اولیه تولیدی برای سوسیس نظارت کافی داشته باشید و از مواد غذایی سالم استفاده نمایید؛ تا سوسیس سالم و در نتیجه فست فودی سالم و با طعم بسیار مناسب را به مشتریان خود ارائه نمایید. این دستگاه به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید طعمی متفاوت از فروشگاه های دیگر ایجاد نمایید.

 

  • توان تولیدی بالا: برای انتخاب دستگاه سوسیس پرکن بایستی میزان نیاز و تولید خود را اندازه‌گیری نموده باشید. این دستگاه ها ظرفیت های مختلفی دارند که می‌تواند توان تولیدی بسیار بالایی را برای شما ایجاد نماید. بنابراین پیش از خرید دستگاه سوسیس پرکن بهتر است با یک متخصص در این زمینه مشورت نمایید.

 

  • بهداشتی بودن: با توجه به این که پرکردن توسط دستگاه سوسیس پرکن بدون دخالت دست انجام می‌شود شرایط بهداشتی به طور کامل رعایت خواهد شد. همچنین با توجه به اینکه یک دستگاه سوسیس پرکن می تواند مواد غذایی تولید شده را از محیط‌های کارخانه‌ای دور نماید از بهداشت بیشتری برخوردار خواهد بود.

 

دستگاه بیفتک زن

دستگاه بیفتک زن (استیک زن) یا همان دستگاه استیک زن یکی دیگر از دستگاه هایی است که می توانید در مجموعه غذایی خود داشته باشید و برای تولید مواد غذایی سالم و با کیفیت از آن استفاده نمایید. استیک یکی از غذاهای غربی است که امروزه با توجه به تغییر سلیقه های غذایی مردم در زمره غذاهای پر طرفداره رستوران ها و فروشگاه های فست فود قرار گرفته است. بنابراین با داشتن یک دستگاه استیک زن می توانید نیاز بسیاری از مشتریان خود را با کیفیت برآورده نمایید.

 

 

 

 برای تهیه بیفتک و یا همان استیک بایستی میزان لازم گوشت را به میزان کافی کوبید تا بتوان آن را به شکل مورد نظر نرم و نازک نمود. کوبیده شدن گوشت به راحت تر جویده شدن و همچنین هضم آسان آن کمک خواهد کرد بنابراین می توان گفت که برای تولید یک بیفتک و یا استیک بسیار مناسب و با کیفیت بایستی آن را به میزان کافی کوبید. برای تهیه استیک در حجم های بالا بایستی از یک دستگاه برنامه بیفتک زن(استیک زن) استفاده نمایید تا تمامی بیفتک های تولید شده در مجموعه شما از کیفیت یکسان و بالایی برخوردار باشد. دستگاه بیفتک زن(استیک زن) علاوه بر کوبیدن گوشت در مرحله قبل از آن برش را به میزانی که شما نیاز دارید توسط تیغه های داخلی دستگاه انجام خواهد داد، بنابراین گوشت به میزان لازم و مطابق با کیفیت مواد غذایی تولیدی شما نازک خواهد شد.

 

مزایای استفاده از بیفتک زن برقی

  • کیفیت یکنواخت: با توجه به اینکه تیغه های دستگاه بیفتک زن(استیک زن) برقی قابل تنظیم بوده و همچنین میزان فشاری که بر روی گوشت وارد می آورد نیز قابل تنظیم خواهد بود، می توان گفت کیفیت خروجی مواد این دستگاه یکسان و یکنواخت خواهد بود و کیفیت ای مطابق با کیفیت دلخواه شما را تحویل خواهد داد.

 

  • عدم دخالت دست: به دلیل اینکه تهیه بیفتک توسط این دستگاه به صورت اتوماتیک انجام می شود دخالت دست در آن به حداقل ممکن کاهش یافته و بنابراین شرایط بهداشتی بهتری را ایجاد می نماید.

 

  • نیروی کار کمتر: با توجه به اینکه تهیه بیفتک از جمله کارهای بسیار سختی است که توسط نیروی انسانی تولید می‌شود استفاده از یک دستگاه بیفتک زن(استیک زن) نمی تواند به شما تا حد بسیار زیادی کمک کرده و علاوه بر این باعث کاهش هزینه‌های نیروی انسانی شما نیز گردد.

 

آب پرتقال گیری صنعتی

آب میوه ها از جمله مواد غذایی هستند که برای همه انسانها مورد نیاز بوده و امروزه با توجه به اطلاعات بیشتر این افراد در زمینه آبمیوه‌های صنعتی به دست آورده اند استقبال از آب میوه های طبیعی روز به روز در حال افزایش است. در بسیاری از رستوران ها و فروشگاه های فست فود دیده می شود که استفاده از آبمیوه های طبیعی به جای آبمیوه‌های صنعتی و یا نوشابه ها مورد استقبال قرار گرفته اند. شما نیز در صورتیکه تصمیم گرفته این مواد غذایی سالم و ارگانیک تهیه کرده و در دسترس مشتریان قرار دهید می توانید با استفاده از یک دستگاه آب پرتقال گیری صنعتی آب پرتقال و دیگر مرکبات را در حجم بالا تهیه کرده و در دسترس مشتریان خود قرار دهید با استفاده از این دستگاه علاوه بر سرعت بالای تهیه آب مرکبات می توانید مطمئن باشید که کیفیت لازم و همچنین بهداشت به میزان کافی رعایت خواهد شد. آب پرتقال گیری های صنعتی نسبت به آب پرتقال گیر های کوچکتر سرعت و توان تولید بیشتری دارند که باعث می شود بتوان در حجم انبوه نیز از آنها استفاده نمود. این دستگاه ها علاوه بر مزایای که ذکر شد قابلیت شست و شوی تمامی قطعات را داشته که می تواند شرایط بسیار بهداشتی را برای تولید شما ایجاد نماید.

 

 

 

مزایای استفاده از آب پرتقال گیری صنعتی

  • تولید در حجم بالا: با توجه به ظرفیت بالاتر و همچنین موتور پرقدرت در دستگاههای آب پرتقال گیری صنعتی می توان گفت که با استفاده از این دستگاه ها می توانید تولید خود را در حجم بالا تر و با سرعت بسیار زیاد تری انجام دهید. با استفاده از این ویژگی نیروی کار کمتری نیز درگیر تولید آب پرتقال خواهد بود.

 

  • کیفیت یکنواخت: این دستگاه که به صورت اتوماتیک آب مرکبات را گرفته از کیفیت یکنواختی برخوردار خواهد بود و می توانید با خیال راحت آب پرتقال را برای زمانهای مختلف آماده نمایید.

 

  • شرایط بهداشتی: عدم دخالت دست و همچنین امکان شستشوی تمامی قطعات در آب پرتقال گیری های صنعتی باعث ایجاد شرایط بهداشتی بیشتر نسبت به آب پرتقال گیری های دستی خواهد شد.