هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 25 تير 1399
ساعت 22:35
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 13 مرداد 1398 ساعت 10:27
يكشنبه 13 مرداد 1398 10:24 ساعت
2019-8-4 10:27:06
شناسه خبر : 325128
تیم فوتبال بارسلونا به دنبال فروش هرچه سریع‌تر کوتینیو تا قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی است.

به گزارش مهر، تیم فوتبال بارسلونا به دنبال سرعت بخشیدن به پروسه فروش فلیپه کوتینیو است. بعد از مدت‌ها مذاکره داخلی تائید شده که باشگاه تصمیم دارد گران‎ترین بازیکنش را بفروشد و احتمال می‌رود این ترانسفر خیلی زود انجام شود، مخصوصا که بارسلونا سعی دارد هرچه‌ سریع‌تر این بازیکن را بفروشد.

 

البته سران بارسا تصمیم گرفتند به شکلی به این پروسه سرعت دهند که احترام بازیکن به بهترین شکل حفظ شود. کوتینیو یکی از بازیکنانی است که دستمزد زیادی در بارسا می‌گیرد و فروش او یعنی از نظر هزینه‌های ماهانه کمک زیادی به تیم کاتالانی خواهد شد.

 

این طور که به نظر می‌رسد باشگاه هنوز پیشنهاد رسمی‌ای برای این بازیکن ندارد و خود کوتینیو هم این را می‌داند. در این صورت او مجبور است در تیم بماند و همان دستمزد هنگفت باید به این بازیکن پرداخت شود. از طرفی با نبود پیشنهاد حالا بارسا با قرض دادن او هم موافق است، در صورتی که قرارداد قرضی او منتهی به انتقال قطعی‌اش شود.

 

محتمل‌ترین مقصد کوتینیو لیگ برتر انگلیس است که هفته آینده پنجره نقل و انتقالات آن بسته می‌شود. تیم‌هایی که به این بازیکن نسبت داده شدند منچستریونایتد و سیتی هستند.