هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 7 آذر 1398
ساعت 19:55
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 10 مرداد 1398 ساعت 18:16 2019-8-1 18:16:13
شناسه خبر : 325009
موتور گیربکس sew توسط شرکت آلمانی sew طراحی و تولید می شود الگوهای بسیاری از صنایع و کارخانه های تولید صنعتی در سراسر جهان است. این شرکت آلمانی که در سال ۱۹۳۱ میلادی خود را آغاز کرده و اکنون بیش از ۸۵ سال قدمت دارد . تولیدات این شرکت آلمانی شامل مدل های مختلف موتور و گیربکس صنعتی می شود که هر کدام در جای خود می تواند راه گشای صنعتی باشد.

شرکت sew آلمان

 

 

 

این شرکت که در سال ۱۹۳۱ در آلمان برای تولید ارور گیریبکس ایجاد شد اکنون پس از ۸۵ سال فعالیت بدون شک یکی از برترین تولید کننده های موتور و گیربکس های صنعتی در سطح جهان است که یکی از مطرح‌ترین برندها را در این زمینه ایجاد نماید. گروه صنعتی کارخانه های sew فولاد خود را در ١١ کارخانه در کشور های آلمان فرانسه آمریکا چین برزیل فنلاند و بلاروس توسط متخصصین و کارشناسان مجرب طراحی و تولید کرده و در ۷۷ کارخانه دیگر به مونتاژ و اسمبل آن می‌پردازند. شرکت sew دایی نمایندگیهای در ۴۸ کشور سرتاسر جهان است که باعث شده محصولات این شرکت مطرح در تمامی کشور ها قابل دسترسی باشد.

در ماموریت این شرکت بیان شده است که کارخانجات sew سعی و تلاش خود را بر روی بهبود و توسعه فعالیت های خود از طریق تحقیق و توسعه علمی قرار داده است.

 

کاربردهای موتور گیربکس sew

 

 

 

گیربکس sew ، موتور گیربکس sew ، گیربکس شافت مستقیم ، گیربکس حلزونی و ... محصولات مختلف شرکت هستند که در صنایع مختلف و برای مصارف ماشین‌آلات به کارگیری می شوند. محصولات شرکت  sew در بخش های مختلف و صنایع مختلف مورد استفاده هستند که بزرگترین مشتریان این محصولات را می‌توان شرکت‌های تولید سیمان و شرکت های بسته بندی دانست صنایع دیگر نظیر صنایع بسته بندی و لجستیک صنایع شیمیایی و دارو سازی و نساجی صنایع کشاورزی صنایع غذایی تولید کننده های نوار نقاله و خطوط اسمبل نیز از مشتریان محصولات شرکت sew هستند.

گیربکس های صنعتی شرکت تولید گشتاور را با استفاده از تکنولوژی های بکار رفته در طراحی این گیربکس ایجاد کرده‌اند. محصولات این شرکت را می توان ترکیبی از سه مشخصه نیرو کیفیت و دوام دانست که باعث شده برندی مانند  sew اینچنین قوی مطرح گردد .

 

 

 

انواع گیربکس sew

گیربکس های تولید شده توسط شرکت بنا به نوع استفاده و مدل طراحی به مدل و سری های مختلفی تقسیم بندی می شوند که در بازار داخلی با نام های زیر موجود خواهند بود:

  گیربکس کرانویل پینیون

  گیربکس آویز

  گیربکس حلزونی

  گیربکس صنعتی

  گیربکس خورشیدی

  گیربکس شافت مستقیم

 

جالب است بدانید سری های مختلف گیربکس های این شرکت در رده بندی های مختلف قرار می‌گیرند که می‌توان آنها را با نام بازاری و یا رده بندی آن ها تهیه کرد برای مثال سری f گیربکس آویز، سری R گیربکس شافت مستقیم، سری Kگیربکس کرانویل پینیون، سری S گیربکس حلزونی، سری P گیربکس خورشیدی، سری X گیربکس صنعتی است.

 

گیربکس شافت مستقیم چیست؟

 

 

 

موتور و گیربکس شافت مستقیم به موتور و گیربکس هایی گفته می شود که با ساختاری ویژه به شکل مارپیچ و تعدادی چرخ دنده که در محاسبات و طراحی های فنی تعیین شده اند به کاهش دور موتور و تبدیل آن به گشتاور الکتروموتور اقدام می نماید این گشتاور الکتروموتور می تواند به نسبت های مورد دلخواه تغییر گردد. از ویژگی های منحصر به فرده این دستگاه گیربکس که آنرا گیربکس شافت مستقیم نیز می نامند ارائه طیف گسترده‌ای از گشتاور و نسبت های تولید نیرو است.

قسمت های تشکیل دهنده گیربکس شافت مستقیم را می توان تعداد مشخصی چرخدنده یاتاقان و پوسته گیربکس دانست که وظیفه آنها انتقال نیرو یا حرکت از یک نقطه در امتداد سطح دنده می باشد. سایه شافت مستقیم در صنایع مختلفی مانند ه صنایع نفت گاز و پتروشیمی صنایع فولاد و سیمان صنایع آب و فاضلاب و صنایع سرامیک کاربرد دارند البته خصوصیت ویژه این نوع از گیربکس ها باعث شده است تا کاربرد این گیربکس بسیار گسترده و وسیع باشد و از آن بتوان در تمامی قسمتهای صنعت استفاده مفید نمود.

 

انواع گیربکس شافت مستقیم

گیربکس شافت مستقیم که با نام گیربکس هلیکال نیز شناخته می شود مزایای بسیار فراوانی دارد که از جمله آن می توان استحکام بالا مقاومت زیاد و گشتاور های بسیار بالای این گیربکس ها را نام برد. گیربکس های شافت مستقیم طراحی های متنوع و بسیار زیادی دارند که از جمله موارد و مزایای دیگر این نوع از گیربکس می باشد. برخی از مدل‌های گیربکس شافت مستقیم را می توان گیربکس های آویز، گیربکس کرانویل، گیربکس خورشیدی، گیربکس حلزونی و گیربکس دور مستقیم دانست.