هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 8 بهمن 1398
ساعت 18:04
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 10 مرداد 1398 ساعت 13:06
پنجشنبه 10 مرداد 1398 12:53 ساعت
2019-8-1 13:06:22
شناسه خبر : 324988
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به تغییر قطعی برنامه‌های تاکتیکی این تیم گفت: پرسپولیس می تواند دوباره بدون برانکو هم روی قله فوتبال ایران بایستد.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به تغییر قطعی برنامه‌های تاکتیکی این تیم گفت: پرسپولیس می تواند دوباره بدون برانکو هم روی قله فوتبال ایران بایستد.
 
محمد صادقی ، درباره تغییرات ایجاد شده در لیست بازیکنان پرسپولیس که منجر به خروج هفت بازیکن با تجربه و جوان از این تیم شده است گفت: پرسپولیس با توجه به رفتن برانکو ایوانکوویچ کمی دچار حاشیه شده بود اما این تیم توانست با حضور کادرفنی جدید، سازمان یافتگی گذشته را پیدا کند و تمرینات منظمی را انجام دهد.
 
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره احتمال تکرار قهرمانی های متوالی این تیم در لیگ برتر بدون حضور برانکو ایوانکوویچ افزود: وقتی یک تیم می خواهد به موفقیت برسد باید تمام زنجیره‌های موفقیت را داشته باشد. از بازیکن و مربی گرفته تا مدیریت باید کمک کنند تا قهرمانی باز هم تکرار شود.
 
وی ادامه داد: برانکو با دانش فنی بالای خود کمک زیادی به فوتبال ایران کرد اما من فکر می کنم ترکیب اصلی پرسپولیس حفظ شده و این تیم در چند پست نیز تقویت شده است. بنابراین پرسپولیس می تواند قهرمانی خود را با کالدرون هم تکرار کند؛ مربی با تجربه ای که به پرسپولیس آمده است و می تواند باعث تقویت سرخپوشان شود. او کارش را خیلی جدی شروع کرده است و نظم را به جمع بازیکنان بازگردانده است.
 
صادقی با اشاره به کمبود مهاجم در لیست سرخپوشان پایتخت افزود: این مشکل بزرگی برای پرسپولیس محسوب می شود. هر بازیکنی نمی تواند گل‌زن شود و خط حمله پرسپولیس باید تقویت شود.
 
منبع:مهر