هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 14 خرداد 1399
ساعت 21:04
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 8 مرداد 1398 ساعت 13:24
سه شنبه 8 مرداد 1398 12:59 ساعت
2019-7-30 13:24:51
شناسه خبر : 324747
طراحی دکوراسیون داخلی یک فرآیند جذاب و چالش برانگیز است و باید در نظر داشت دکوراسیون داخلی تنها یک علم نیست؛ بلکه مجموعه‌ای از دانش، هنر و خلاقیت است. تعریف واژگان معماری به خصوص دو واژه طراحی دکوراسیون داخلی که به تزیین و مبلمان یک سازه ارتباط دارد با طراحی داخلی ساختمان که به بخش سازه ای آن نیز دلالت دارد چرا که بسیار اتفاق افتاده که این دو واژه به معنای مترادف به کار گرفته شده یا تعریف درست و دقیقی از هر کدام از آنها در اذهان عوام وجود ندارد.

دانستن اینکه از کجا باید شروع کرد، چه انتخابی باید کرد تا به یک نتیجه منحصر به فرد دست یافت. به همین دلیل بسیاری از افراد اینکار را به حرفه ها واگذار خواهند کرد. در مجموعه خدمات رفاهی لاله ما چیزها را ساده ساخته ایم، طراحی ما به شما اجازه می دهد زیباترین طراحی های دکوراسیون داخلی و کابینت را ببینید و طرحی زیبا، کاربردی و هیجان‌انگیز را برای خانه، آشپزخانه، دفتر کار و سایر فضاهای مدنظر شما فراهم کنیم. شما هم می توانید مطمئن شوید که دقیقا چه چیزی رابه طور موثر و سریع نیاز دارید، و آن را با ما درمیان بگذارید تا طراحی مطابق با میل شما باشد.

 

محیط زندگی و فضایی که در آن استراحت، فعالیت و یا مشغول انجام کاری هستیم تاثیر بسزایی در روحیه، خستگی و آرامش انسان دارد محیط منزل باید سر آغاز آرامش فکری و جسمی فرد برای رفع خستگی های ناشی از محیط های بیرون و مواجعه با یک زندگی پر از مشغله های روز بعد باشد همه ما با قرار گرفتن در فضاهای شلوغ و بدون نظم و یا با طراحی نامناسب نه تنها احساس آرامش نخواهیم کرد بلکه خستگی بر روح ما چیره شده و در ساعات اولیه روز ما را از ادامه فعالیت ها و برنامه های خود با کیفیت مورد نظر باز میدارد زیبا سازی هرچه بیشتر فضای داخلی خانه می تواند منبع تمام نشدنی نشاط و آرامش باشد.

 

 

دکوراسیون داخلی چیست؟

طراحی دکوراسیون داخلی توسط دکوراتور صورت می گیرد دکوراتور به دور از قواعد مهندسی و طراحی معماری صرفا کار چیدمان تزئینات داخلی و انتخاب رنگ متریال و پارچه ها، پرده ها، تابلو ها و غیره را بر عهده دارد. ممکن است طراح داخلی کار چیدمان و دکوراسیون داخلی را انجام دهد اما عکس این موضوع صادق نیست و دکوراتور نمی تواند به طراحی داخلی بپردازد.

 

دکوراسیون داخلی از فهم دقیق فضا آغاز می‌شود. یک طراح با تجربه باید بداند هر تصمیمی که می‌گیرد، بر نتیجه نهایی، و سبک و کیفیت زندگی ساکنان آن فضا موثر خواهد بود. از این رو شناخت دقیق ویژگی‌های فضای مدنظر، از جمله اندازه‌ها، مقیاس‌ها، نسبت‌ها و  غیره بسیار مهم است. طراحی دکوراسیون داخلی از درک این مفاهیم کمک می‌گیرد؛ تا طرحی مناسب، چشم‌نواز و کاربردی را ارائه دهد. این موارد به طراح کمک می‌کند تا بتواند انتخاب‌هایی هوشمندانه‌تر داشته باشد و نتیجه نهایی کار عالی باشد. طراحی داخلی تنها این نیست که خانه شما چگونه به نظر خواهد رسید، بیشتر بر ایجاد فضای بیشتر در منزل تاکید دارد. اغلب دیده می شود که در یک محل اقامت کوچک همه چیز با یک طراحی خوب و ترفند های صرفه جویی در فضا، به یک خانه بزرگ تر از دید ظاهری تبدیل شده است. بنابراین نقشی که طراحی دکوراسیون داخلی ایجاد می کند، کم تر از معماری خانه شما نیست.

گاهی توجه به نکته های کوچک نتایج بزرگی به دنبال دارد ، امروزه اهمیّت طراحی فضای مناسب خانه، محیط اداری، کار و غیره همچنین تاثیر آن در افزایش بهره وری و ایجاد حس آرامش امریست انکار ناپذیر، تغییر و زیباسازی دکوراسیون فضای داخلی خانه و محل کار یکی از نیازهای اقشار مختلف جامعه میباشد که توام با هزینه های بسیار زیادی است و این تغییر را برای قشر خاصی که توانایی پرداخت این هزینه ها و انجام آن را دارند امکان پذیر نموده است. شبکه خدمات رفاهی لاله کارت طرح نوین و موثری به منظور افزایش توانمندی اقتصادی با فراهم نمودن زمینه مناسب جهت استفاده از این خدمت برای تمامی اعضاء در زمینه تغییر دکوراسیون بازسازی و ترمیم واحد های مسکونی و بازسازی و ترمیم واحد های تجاری اداری برای اولین بار در کشور به ارمغان آورده است.

 

تسهیلات غیر نقدی طراحی دکوراسیون داخلی و کابینت:

  • ارائه تسهیلات غیر نقدی طراحی و اجرای دکوراسیون بدون بهره
  • ارائه خدمات به صورت اقساطی با بازپرداخت 3 تا 24 ماه
  • طراحی و بهره گیری از دانش و تجربه کارشناسان و مهندسان معماری و طراحان حاذق
  • استفاده از تجهیزات با استانداردهای لازم
  • اعزام کارشناس به منزل شما و مشاوره رایگان
  • بازدید و کنترل کار در هنگام اجرا توسط کارشناسان و مهندسان
  • ضمانت وگارانتی 5 ساله خدمات

 

 

 

خدمات دکوراسیون قسطی مجموعه لاله:

شبکه خدمات رفاهی لاله به منظور افزایش سطح توانمندی اقتصادی اعضاء تحت حمایت خود و همچنین اقشار کم درآمد جامعه در زمینه تجهیز منازل مسکونی و محل کار به دکوراسیون کامل، زیبا و مناسب، خدمات جدیدی و منحصر بفردی در این زمینه ارائه می دهد که برای اولین بار به صورت اقساطی در کشور پرداخت خواهد شد این مجموعه خدمتگذار در حال حاضر خدمات چوبی همچون انواع کابینت، کمد دیواری ،تخت تاشو، پارتیشن چوبی به صورت وام های قرض الحسنه غیر نقدی بدون بهره با دریافت تضامین معتبر به متقاضیان استفاده از تسهیلات فوق ارائه میدهد .

لازم بذکر است تمامی تجهیزات بکارگیری شده دارای استاندارد های لازم بوده که از سوی تولیدکنندگان و کارخانجات معتبر تهیه میشود و حسب نوع محصول دارای ضمانت نامه یا گواهی استاندارد لازم از طرف کارخانه تولید کننده می باشد همچنین تمامی خدمات ارائه شده از سوی این مجموعه داراری گارانتی 5 سال ضمانت کیفیت میباشد .

 

شرایط وام های غیر نقدی قرض الحسنه طراحی دکوراسیون داخلی و کابینت:

متقاضیان عزیز استفاده از تسهیلات دکوراسیون اقساطی پس از ثبت نام در سایت در لیست متقاضیان این خدمات قرار خواهند گرفت با اعزام کارشناسان متخصص این مجموعه و ارائه مشاوره جهت انتخاب طرح مورد نظر شما صورت هزینه خدمات مشخص و به متقاضی اعلام میگردد با تایید متقاضی از مبلغ صورت هزینه اقدامات لازم مبنی بر  تشکیل و تکمیل پرونده و همچنین بررسی های لازم بابت شرایط پرداخت متقاضی انجام می پذیرد در صورت واجد شرایط بودن متقاضی مراحل اجرایی کار توسط مجریان متخصص انجام میشود در حین پیشرفت پروژه مراحل کاربا نظارت متخصصان و مهندسان این مجموعه کنترل میشود، پس از رضایت متقاضی از پایان کار صورتجلسه تحویل خدمات به امضاء مشتری رسیده و پروژه تحویل می گردد.

 

 

 

لازم بذکر است که 30 درصد از مبلغ کل هزینه های درخواستی مشتری به صورت نقد و70% مابقی به صورت تسهیلات قرض الحسنه بدون بهره از مجموعه عمران شبکه لاله به شما پرداخت می شود بعد از اتمام کار بازپرداخت شما با توجه به میزان و مبلغ کار درخواستی از 3 تا 24 ماهه بر اساس جدول ذیل خواهد بود: