هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 5 اسفند 1398
ساعت 09:26
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 7 مرداد 1398 ساعت 15:09
دوشنبه 7 مرداد 1398 15:07 ساعت
2019-7-29 15:09:42
شناسه خبر : 324689
 اگر شما در کلان‌شهری مانند کرج یا تهران زندگی می‌کنید و مشغله‌های کاری، فرصت درست کردن غذا را از شما گرفته‌اند، اکنون از طریق سفارش اینترنتی غذا این امکان برای شما فراهم شده که نه ‌تنها در زمان بلکه در هزینه‌های خود نیز صرفه‌جویی کنید.
اگر شما در کلان‌شهری مانند کرج یا تهران زندگی می‌کنید و مشغله‌های کاری، فرصت درست کردن غذا را از شما گرفته‌اند، اکنون از طریق سفارش اینترنتی غذا این امکان برای شما فراهم شده که نه ‌تنها در زمان بلکه در هزینه‌های خود نیز صرفه‌جویی کنید.

چرا سفارش آنلاین غذا ؟!

فردی را تصور کنید که در کلان‌شهری مانند کرج در حال زندگی است. او هر روز صبح ساعت 6 از خواب بیدار می‌شود و بعدازظهر به خانه برمی‌گردد. درست زمانی که تازه یک سری از کارهای منزل را باید انجام بدهد. ضمن آنکه او باید بخشی از اوقات خود در طول هفته را به تفریح، مهمانی، خرید، سرگرمی و بسیاری از چیزهایی دیگر که اتفاقاً مورد نیاز است، اختصاص دهد. تنها افرادی که در این شرایط هستند، می‌توانند عمیقاً جمله «وقت طلا است» را درک کنند. برای چنین افرادی که اتفاقاً بخش اعظم جامعه ما را دربر می‌گیرند، برون‌سپاری شخصی برخی کارها بهترین راه‌حل برای مدیریت وقت و زمان‌شان است.

در میان تمام کارهای روزمره، بدون شک پخت غذا یکی از وقت‌گیرترین کارها است. کاری که قرار است افراد بعد از اتمام ساعات کاری و در اوج خستگی انجام بدهند. سفارش اینترنتی غذا، اگر مطلوب‌ترین گزینه در این خصوص نباشد، قطعاً یکی از گزینه‌های مناسب است. برای این کار سفارش اینترنتی غذا از طریق وبسایت یا اپلیکیشن سیرشید یکی از بهترین گزینه برای کاربران ساکن کرج است. سفارش آنلاین غذا از این طریق، تنها به نیازهای ضروری شما مانند کمبود وقت پاسخ نمی‌دهد، اتفاقاً اصل ماجرا آنجاست که با سیرشید، علاوه بر وقت و زمان، در بسیاری از چیزهای دیگر نیز سود برده‌اید. 

 

 

تنوع در خرید !

انسان‌ها همیشه دوست‌دار تنوع هستند، حال اگر پای تنوع غذا در میان باشد که چه بهتر!

 شما اگر خودتان آشپز خودتان باشید، تنها از یک دست‌پخت استفاده می‌کنید که تغییر آن چندان کار آسانی نیست. اما سفارش آنلاین غذا از طریق سیرشید به شما این امکان را می‌دهد که تنها در عرض چند دقیقه ده‌ها نوع غذای مختلف را بررسی و امکان مقایسه داشته باشید. مقایسه‌ای که می‌تواند بر پایه قیمت، نوع غذا، نوع رستوران یا هر چیز دیگری رخ بدهد. سفارش اینترنتی غذا این امکان را فراهم می‌کند که اگر امروز دست‌پخت فلان آشپز شما را راضی نکرد، سریعاً او را تغییر دهید. در محل کار یا در میان اقوام بارها پیش آمده که بحث بر سر طعم و قیمت غذاهای مختلف رستوران‌ها، شما را وسوسه می‌کند تا آن‌ها را امتحان کنید. سیرشید این بستر را فراهم می‌کند که نه با مراجعه حضوری، بلکه با گوشی موبایلتان تمامی آن غذاهایی را که در محل کار و میان اقوام بر سر آن بحث می‌کنند، بررسی و مقایسه کنید.

 

کم کردن مخارج !

امکان دارد برخی از افراد جامعه این‌گونه تصور کنند که سفارش اینترنتی غذا هزینه بیشتری نسبت به پخت غذا در منزل داشته باشد. اما تنها نگاهی به آمارهای تورم کالاهای خوراکی و مصرفی نشان می‌دهد که این ادعا تا چه حد نادرست و اتفاقاً قضیه کاملاً برعکس است. امروزه پختن ساده‌ترین غذاها در منزل، نیاز به خرید موادی دارد که قیمت آن‌ها روزبه‌روز در حال افزایش است. ضمن آنکه برخی هزینه‌های دیگر مانند مصرف آب، برق، گاز را نیز باید مدنظر قرار داد. اما سفارش اینترنتی غذا در کرج از طریق سیرشید به شما این امکان را می‌دهد که با مقایسه قیمت انواع غذاها، دست به کم‌هزینه‌ترین خرید بزنید. از طرفی شما می‌توانید از طریق صرفه‌جویی در وقت ناشی از سفارش اینترنتی غذا، کارهای دیگری انجام دهید که ممکن است برای شما درآمدی به همراه داشته باشد. به‌عنوان مثال، فردی که به جای صرف وقت در آشپزخانه، چند ساعت بیشتر در محل کار حضور دارد و از اضافه‌کاری بیشتری برخوردار خواهد شد. از طرفی در سفارش اینترنتی غذا معمولاً شما می‌توانید از تخفیفات مختلف استفاده کنید.

 

از شر دردسرهای پرداخت پول خلاص شوید !

حتماً برای شما این اتفاق رخ داده که بعد از سرو غذا در یک رستوران، متوجه می‌شوید پول نقد همراه ندارید، یا کارت عابر بانک خود را جا گذاشته‌اید. ضمن آنکه در بسیاری از ایام شلوغ سال، دستگاه‌های کارت‌خوان به علت افزایش ترافیک تراکنش‌ها، به‌خوبی کار نمی‌کنند و شما را معطل می‌کنند. سفارش غذای اینترنتی سیرشید این دردسر را به‌طور کامل از بین می‌برد. چرا که افراد به‌راحتی و از طریق رمز دوم کارت خود پول غذا را پرداخت می‌کنند.

 

بررسی نظرات و دیدگاه دیگران !

همان‌طور که اشاره شد، سفارش دادن غذا از آن جمله مقوله‌هایی است که نظر دیگران همواره برای افراد مهم است. به نحوی که بحث بر سر کیفیت و قیمت غذای رستوران‌ها، یکی از بحث‌های همیشگی در میان اقوام و محل کار است. شما با سفارش آنلاین غذا می‌توانید به‌راحتی از نظرات دیگران در وب سایت در خصوص غذاهای مختلف اطلاع پیدا کنید و سپس تصمیم‌گیری کنید. نظراتی که تنها محدود به جامعه آماری اطراف شما نشده و افراد با سلایق و دیدگاه‌های مختلف آن را نوشته‌اند.

 

 

سفارش آنلاین غذا با سیرشید

همان‌طور که گفته شد سفارش آنلاین غذا خصوصاً در کلان‌شهرهای کرج و تهران می‌تواند تا حد بسیار قابل‌توجهی در صرفه‌جویی زمان و هزینه به افراد کمک کند. کرج یکی از کلان‌شهرها و شهرهای صنعتی ایران که علاوه بر مردان، بسیاری از زنان این کلان‌شهر نیز در کارخانجات و شرکت‌ها مشغول به کار هستند. ضمن آنکه ترافیک، شلوغی این شهر نیز دست کمی از تهران ندارد. بنابراین سفارش اینترنتی غذا یکی از بهترین گزینه‌ها برای مدیریت کردن هزینه‌های زندگی در این کلان‌شهر است. سیرشید یکی از وب سایت‌های سفارش اینترنتی غذا در کرج است که با آن شما می‌توانید انواع غذا را با کیفیت و قیمت مناسب سفارش دهید. امکان پرداخت آنلاین، بررسی قیمت و کیفیت، تنوع غذایی مناسب و تحویل سریع و به‌موقع از جمله مزایای خرید از سیرشید است. شما در هر منطقه از کلان‌شهر کرج که زندگی کنید، می‌توانید با مراجعه به وبسایت سیرشید به‌ راحتی غذای خود را سفارش دهید.