هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 8 اسفند 1398
ساعت 02:06
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 7 مرداد 1398 ساعت 11:19
دوشنبه 7 مرداد 1398 10:41 ساعت
2019-7-29 11:19:17
شناسه خبر : 324635
پیشکسوت آبی پوشان گفت: شرایط در این تیم به گونه‌ای است که هواداران در این فصل از آنها فقط انتظار قهرمانی در لیگ، حذفی و آسیا را دارند.
پیشکسوت آبی پوشان گفت: شرایط در این تیم به گونه‌ای است که هواداران در این فصل از آنها فقط انتظار قهرمانی در لیگ، حذفی و آسیا را دارند.
 
کامیار کاردار  اظهار داشت: استقلال در نقل و انتقالات مثل فصل‌های اخیر خوب آغاز کرد ولی باز هم خیلی عجولانه تصمیم گرفت.
 
وی اضافه کرد: این تیم مدتهاست یک دفاع کلاسیک و رونده که قرینه وریا در جناح چپ باشد ندارد و  خلاء یک ذخیره مناسب برای حسینی روی نیمکت نیز محسوس است.
 
پیشکسوت آبی پوشان تصریح کرد: فقدان یک بازیساز ششدانگ و یک تمام کننده فرصت طلب استقلال را رنج می‌دهد. البته فصل گذشته پاتوسی و دو فصل پیش جباروف و تیام تا حدود زیادی خیال مربیان و هوادارها رو راحت کرده بودند، اما سیاست‌های اشتباه در تدوین قراردادها و ضعف مفرط در تامین منابع مالی همیشه دست استقلال رو خالی گذاشته است.
 
کاردار تاکید کرد: داشته‌های ما امسال همین خریدهای متوسط رو به بالاست و امیدواریم با توجه به شروع خوب تمرینات آماده سازی و فرصت مناسب آن، کاستی‌های بدنی بازیکنان و مصدومیت های طول فصل تا حدود زیادی از استقلال دور شود.
 
وی بیان داشت: امیدوارم تازه واردهای تیم خوب درک کرده باشند در چه موقعیت و جایگاهی قرار گرفتند و اسیر حواشی و فضاهای مجازی قرار نگیرن و با کمی درایت و درک این موقعیت، می توانند آینده فوتبالی خودشان رو تا سال‌ها تضمین کنند.
 
مهاجم پیشین آبی‌ها ادامه داد: هواداران امسال تنها یک خواسته دارند و آن هم قهرمانی در لیگ، حذفی و آسیاست. این تیم مربی جوان و با انگیزه‌ای دارد که قطعا برایش به کراّت در باره استقلال، جایگاه و هوادارانش صحبت شده و می‌شود. باید تا شروع لیگ صبر کنیم تا ناظر استقلال مدل استراماچونی باشیم. تیمی که آمیخته‌ای از تجربه و جوانی به پشتگرمی ٣٠ میلیون هوادار عاشق مشتاقانه برای خلق بهترین روزها انتظار می‌کشد.
 
منبع:مهر