هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 25 تير 1399
ساعت 22:23
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 6 مرداد 1398 ساعت 14:09
يكشنبه 6 مرداد 1398 14:05 ساعت
2019-7-28 14:09:45
شناسه خبر : 324557
این روز ها اغلب جوانان انقلابی در حوزه ی دنیای مجازی حضوری فعال و پویا دارند و  با تشکیل رسانه ها و شبکه های مختلف به خوبی حضور خود را در رسانه های مجازی نشان می دهند.
این روز ها اغلب جوانان انقلابی در حوزه ی دنیای مجازی حضوری فعال و پویا دارند و با تشکیل رسانه ها و شبکه های مختلف به خوبی حضور خود را در رسانه های مجازی نشان می دهند.

از جمله این تشکل ها می توان به هئیت رزمندگان ثارالله همدان اشاره نمود که به عنوان یکی از بهترین و البته فعال ترین رسانه های انقلابی در دنیای مجازی شناخته می شود.

 

در ادامه این متن قصد داریم تا بصورت دقیق تری وبسایت این هئیت انقلابی را  بررسی کنیم لذا اگر شما نیز به دنبال یک مرجع انقلابی در دنیا مجازی هستید بهتر است تا انتهای این متن با ما همراه شوید .

 

معرفی وبسایت هئیت رزمندگان همدان  -  sarallah-hmd.ir

اگر به وبسایت هئیت رزمندگان ثار الله همدان مراجعه نموده باشید در بدو ورود محو گرافیک بسیار چشم نواز آن خواهید شد که در کمال دقت و زیبایی آفریده شده است و به خوبی با هنر ایرانی ترکیب شده است .

 اولین موردی که با آن برخورد می کنید دسته بندی بسیار کامل و زیبای آن است که بصورت بسیار دقیقی قرار داده شده است و به کمک آن می توانید به ریز ترین جزئیات این سایت نیز دسترسی داشته باشید.

 

 دسته بندی این سایت بر اساس فعالیت ها و برنامه های هئیت رزمندگان ثار الله همدان چیده شده است و شما تنها با یک نگاه گذرا به آن  می توانید به راحتی هم به فعالیت های این گروه انقلابی و  هم به برنامه های آینده شان دسترسی داشته باشید و مستندات آن ها را مشاهده نمایید .

 

بخش دوم آن نیز با تصاویر زیبا و البته یک پادکست از بیانات مقام معظم رهبری مزین شده است که جلوه ای بسیار زیبا تر به این وبسایت بخشیده است . بخش بعدی که در وبسایت با آن مواجه می شوید بخش آخرین مراسمات است که بیانگر فعالیت های پرشور این گروه انقلابی می باشد و شما به وسیله ی آن می توانید به آخرین مراسمات برگزار شده توسط این گروه دسترسی داشته باشید و ویدیو ها و یا عکس های آن را با جزئیات کامل مشاهده فرمایید.

 

 بخش بعدی این وبسایت شامل ویدیو های سایت می شود که در آن مشروحی از جدید ترین ویدیو های بار گذاری شده در وبسایت هئیت رزمندگان ثار الله همدان نمایش داده می شود و شما عزیزان می توانید تمام ویدیوی های آن ها در این قسمت مشاهده نمایید.

 

 البته بسیاری از افراد ممکن است زمان و یا اینترنت کافی برای مشاهده ویدیو را نداشته باشند از این رو این گروه بخش تصاویر را نیز قرار داده است تا افراد بتوانند عکس ها و جزئیات بسیار بیشتری را مشاهده نمایند .

 

بخش بعدی این وبسایت رادیو ثارالله نام دارد که بسیار زیبا و منحصر به فرد چیده شده است . این بخش شامل پادکست ، سرود و سخنرانی های مختلف است که افراد می توانند از آن ها بهره مند شوند و نکته جالب تر اینکه می توانید بصورت آنلاین به آن ها گوش دهید که این مورد نشان از احترامی است که مالکین این سایت برای کاربرانشان قائل شده اند.

 

 در کنار این بخش اخبار و اطلاعیه ها قرار گرفته است که افراد می توانند با مطالعه  آن از جدید ترین اطلاعیه ها و خبر ها آگاه شوند . بخش پایانی این وبسایت مزین به تصویر و فرموده ای از مقام معظم رهبری می باشد که خواندن و تفکر درباره آن نه تنها خالی از لطف نیست بلکه در شرایط فعلی بسیار ضروری و مفید است.

 

اگه دوست دارید جدیدترین نوحه ها را با کیفیت اصلی نیز دانلود نمایید هم اکنون به سایت هیئت همدان  (هیئت رزمندگان همدان) مراجعه نمایید ...

 

sarallah-hmd.ir