هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 6 مرداد 1398 ساعت 13:57 2019-7-28 13:57:49
شناسه خبر : 324555

آشنایی با خدمات شرکت واران

به طور کلی می توان گفت خدمات وی آی پی فرودگاه امام به خدماتی گفته می شود که در این مکان به افرادی که حاضر باشند هزینه ی بیشتری بپردازند ارائه می شود. همچنین لازم است بدانید خدمات وی آی پی در مراسم، جشنواره ها، هتل ها، رستوران ها و غیره نیز به کار می رود که به طور کلی ارائه خدمات خاص تر و بیشتر از حد معمول برای افراد مهم است.

 

 

 

خدمات وی آی پی فرودگاه امام

بسیاری از افراد پر مشغله مانند مدیران، وزرا سفیران، روسای جمهور و دیگر اشخاص سیاسی تمایل دارند که در هنگام سفر از هر نظری در شرایط ایده‌آل قرار داشته باشند. با این حال در حال حاضر در فرودگاه‌های سراسر جهان و همچنین در کشور ایران از جمله فرودگاه امام خمینی اقدام به ارائه خدمات وی آی پی و خدمات سی آی پی شده است که افراد می‌توانند از این خدمات استفاده کنند. به طور کلی می‌توان گفت که مخفف عبارت وی آی پی این می باشد که به اشخاص خیلی مهم از نظر سیاسی اختصاص داده می شود. همچنین خدمات سی آی پی نیز معمولاً برای تجار، مدیران کارخانجات، روسای تیم های فوتبال و غیره به کار برده می شود. این خدمات در سالن های همایش، هتل ها و غیره به طور یکسان بوده است و می‌ توان گفت یکی از مهمترین تفاوت های عمده ای که بین خدمات وی آی پی فرودگاه امام و خدمات سی آی پی وجود دارد تأمین امنیت می باشد.

 

به طوری که امنیت در خدمات وی آی پی فرودگاه امام بسیار مهم است. امنیت تامین شده در جایگاه اختصاصی وی آی پی فرودگاه امام به صورت استفاده از محافظان شخصی، جایگاه های اختصاصی و دوربین‌های نظارت تصویری صورت می‌گیرد. با این حال افرادی که دارای سمت سیاسی خاصی هستند می توانند با استفاده از این خدمات در فرودگاه امام به راحتی سفری ایمن داشته و در زمان ورود در فرودگاه از اتاق های مجزا استفاده کرده و به استراحت بپردازند.

 

رزرو خدمات وی آی پی فرودگاه امام

به طور کلی می توان گفت تمامی اشخاص و به خصوص اشخاص سیاسی در هنگام سفرهای خارجی و یا داخلی دچار دغدغه‌های زیادی هستند بنابراین ارائه این خدمات ویژه برای آنها می تواند یه امتیاز مثبت و در عین حال یک آرامش خاطر باشد. حال با توجه به اینکه امکان رزرو خدمات وی آی پی فرودگاه امام و در دیگر فرودگاه‌های کشور فراهم شده به طور حتم بسیاری از این دغدغه‌ها کاهش یافته و افراد می‌توانند سفر ایمن را تجربه کنند. با این حال لازم است بدانید که در حال حاضر امکان رزرو خدمات تشریفات فرودگاه به صورت اینترنتی و حضوری میسر می باشد. برای اینکه بتوانید در زمان کوتاهی اقدام به رزرو این خدمات نمایید بهتر است از آژانس های مسافرتی معتبر استفاده کنید. با وجود آن چه گفته شد به طور حتم افراد دارای سمت سیاسی می‌توانند با رزرو خدمات وی آی پی فرودگاه امام خمینی از فضای راحت و لذت بخش ایجاد شده لذت برده و بدون صرف وقت در صف های طولانی برای انتظار دریافت چمدان و دریافت کارت پرواز سفری آسان داشته باشند.

 

 

 

مهمترین خدمات وی آی پی فرودگاه امام

در فرودگاه امام که خدمات وی آی پی و سی آی پی ارائه می‌شود لازم است بدانید انجام کلیه تشریفات مسافر از قبیل تحویل چمدان، پذیرایی در سالن بازرسی اختصاصی، ترانسفر تا پلکان پرواز و بالعکس، دریافت کارت پرواز و غیره به آسانی برای مسافر مهیا می شود. همچنین در جایگاه اختصاصی که برای این افراد تعبیه شده است کافه بسیار شیک و مجللی وجود داشته که افراد می‌توانند نوشیدنی های بی نظیری در آن صرف کنند. همچنین ارائه محصولاتی همچون میوه خشک، پسته و خاویار نیز در سالن ها امکان پذیر می باشد. امکان استفاده از اینترنت رایگان نیز در سراسر این سالن فراهم شده و افراد می‌توانند در سؤیت های آن اقدام به اقامت کوتاه مدت کنند.

 

هزینه خدمات وی آی پی فرودگاه امام

نکته بسیار مهمی که در رزرو خدمات سی آی پی فرودگاه امام وجود دارد این است که افراد جهت داشتن این خدمات باید هزینه‌های بیشتری بپردازند. لازم است بدانید با توجه به اهمیتی که برای افراد در سالن وی آی پی فرودگاه امام در نظر گرفته شده و همچنین دیگر تشریفاتی که در این تالار وجود دارد به طور حتم پرداخت این هزینه معمول می باشد. با این حال لازم است بدانید هزینه‌ های در نظر گرفته شده برای هر کدام از این خدمات متفاوت است. افراد در هنگام انتخاب این خدمات می‌تواند از هزینه‌های آن آگاه شده و بنا به نیاز خود نوعی از خدمات را انتخاب نمایند. از طرفی همانطور که گفته شد اگر از طریق آژانس های مسافرتی معتبر اقدام به رزرو این خدمات کنید خواهید توانست در لحظه از هزینه آن اطلاع پیدا کرده و به راحتی آن را رزرو نمایید.

 

 

 

جایگاه های ارائه خدمات تشریفات در فرودگاه امام

همانطور که در مورد تفاوتهای خدمات وی آی پی فرودگاه امام و خدمات سی آی پی بیان شد به طور حتم هر کدام از این خدمات در جایگاه خاصی ارائه می‌شود. به طوری که لازم است بدانید یکی از بزرگترین و مجلل ترین جایگاه های سی آر پی در ایران در فرودگاه امام بوده که این ساختمان زیبا و مدرن از آخرین فناوری های جهان بهره گیری شده و روبروی برج مراقبت فرودگاه قرار دارد. دومین جایگاه که از آن تحت عنوان بیزینس لانج یاد می‌شود نیز در سالن خروجی ترمینال اصلی واقع شده است. لازم است بدانید مهمترین تفاوت هایی که بین این دو جایگاه وجود دارد در مورد هزینه آن می باشد به طوری که می‌توان گفت بیزینس لانج در قسمت پرواز های خروجی قرار دارد که این جایگاه مختص تمامی مسافران فرست کلاس و بیزینس کلاس می باشد که در پروازهای خروجی این خدمات به صورت رایگان در دسترس این مسافران قرار می‌گیرد.

 

لازم است بدانید در گیت های اختصاصی برای انجام امور پرواز برای مسافران وجود داشته که از ایستادن در صف های طویل آنها را بی نیاز می کند. از طرفی خدمات پذیرایی که شامل انواع نوشیدنی های ایرانی و فرنگی و غذاهای ایرانی و فرنگی می شود نیز ارائه می شود. در این بین نکته دیگری که وجود دارد این است که این خدمات توسط کارمندان مجرب و آموزش دیده ارائه می‌شود که در قالب خدمات بیزینس لانج و خدمات فست ترک می باشد.

 

امکانات جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه امام

در جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه امام علاوه بر آنچه بیان شد لازم است بدانید سالن پذیرایی مجلل در دو طبقه وجود داشته و همچنین برای سپاه، پلیس گمرک و پذیرش بارگیری های اختصاصی وجود دارد. پارکینگ اختصاصی و با ظرفیت ۸۸ دستگاه خودرو نیز در این جایگاه واقع شده که افراد می‌توانند بنا به نیاز خود آن را انتخاب کنند. از طرفی دقت داشته باشید امکان استفاده از میز اردو برای مسافران پ استقبال کنندگان نیز وجود دارد. باجه بانک اختصاصی که برای انجام امور بانکی این مسافران در نظر گرفته شده نیز موجب به وجود آمدن شرایط راحت تر می‌شود و ملاقات‌های خصوصی و سالن های کنفرانس نیز جهت مذاکرات تجاری برای این افراد در نظر گرفته شده است.

 

خدمات CIP و VIP چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟
شاید برایتان جای سوال باشد که خدمات VIP که تابحال شنیده اید چه تفاوتی با خدمات CIP دارد؟ باید بگوییم که مهمترین و اصلی ترین تفاوتی که این خدمات با یکدیگر دارند، ایجاد امنیت برای افراد مورد استفاده از این خدمات می باشد که در افرادی که از خدمات VIP استفاده می کنند معمولاً برای داشتن امنیت بیشتر برای آنها محافظان شخصی، جایگاه های ویژه و دوربین هایی به جهت نظارت بیشتر در نظر گرفته می شود، تا هیچگونه خطری آنها را تهدید نکند.


به عنوان مثال، وزرا، روسای جمهور، ورزشکاران معروف، مشاهیر هنری، حقوقدانان و... به طوری کلی هر فردی که به واسطه شغل خود ممکن است مورد سوء قصد قرار گیرد، از جمله افرادی هستند که باید از خدمات VIP استفاده نمایند.

 

علاوه بر این، تفاوت دیگری که خدمات VIP و CIP نسبت به یکدیگر دارند، این است که سازمان های مربوطه معمولاً عهده دار پرداخت هزینه خدمات VIP می باشند ولی افرادی که از خدمات خرید cip استفاده می کنند، باید هزینه ها را به صورت شخصی پرداخت نمایند.

 

 

 

نکات مهم در رزرو خدمات وی آی پی فرودگاه امام (H3)

نکته بسیار مهمی که در مورد هزینه خدمات وی آی پی فرودگاه امام برای مسافران فرودگاه امام وجود دارد این است که این هزینه برای بزرگسالان حدود ۲ برابر کودکان ۲ تا ۱۲ سال می باشد. همچنین نوزادان زیر ۲ سال نیز می توانند به صورت رایگان از این خدمات استفاده نمایید. از طرفی دقت داشته باشی خدمات بیزینس لانج برای تمامی مسافران عادی که در پرواز های خروجی خود این خدمات را رزرو کرده اند قابل ارائه است و خدمات فست تراک نیز برای مسافران با کلاس های پروازی مختلف بوده که در پرواز های ورودی و خروجی ارائه می شود. با ین حال می‌توان گفت این نوع خدمات برای افرادی حائز اهمیت است که می‌خواهند علیرغم تسریع در انجام امور پروازی هزینه کمتری نیز متحمل شوند؛ زیرا با وجود این که در خدمات فرست ترم پذیرایی وجود نداشته طبیعتاً هزینه آن کمتر از خدمات بیزینس لانج می باشد.