هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 17 خرداد 1399
ساعت 03:15
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 1 مرداد 1398 ساعت 15:13
سه شنبه 1 مرداد 1398 15:09 ساعت
2019-7-23 15:13:23
شناسه خبر : 324215
نماینده مردم لنگرود در مجلس گفت: هر یک از دولت‌های گذشته برنامه‌ای برای مسکن همچون زمین‌ شهری، اجاره به شرط تملیک و مسکن مهر داشتند اما دولت فعلی هیچ برنامه‌ای برای مسکن ندارد.
نماینده مردم لنگرود در مجلس گفت: هر یک از دولت‌های گذشته برنامه‌ای برای مسکن همچون زمین‌ شهری، اجاره به شرط تملیک و مسکن مهر داشتند اما دولت فعلی هیچ برنامه‌ای برای مسکن ندارد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، مهرداد لاهوتی در نطق میان دستور خود در نشست علنی امروز مجلس (سه‌شنبه 1 مرداد 98) گفت: از اقدام شجاعانه سپاه پاسداران در توقیف کشتی متخلف انگلیسی در چارچوب مقررات بین‌المللی که موجب خرسندی و غرور ملت ایران و عزت ایران شد تشکر و تقدیر می‌کنم.
 
نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ما هزار و 300 میلیارد تومان یارانه پرداخت می‌کنیم که از این میان صد هزار میلیارد تومان یارانه آشکار است و حدود نزدیک به هزار هزار میلیارد تومان آن یارانه پنهان است. باید ببینیم چه اقشاری از این یارانه پنهان استفاده می‌کنند.
 
وی افزود: در بحث مصرف بنزین دهک دهم حدود 26 برابر دهک اول استفاده می‌کنند و حدود 3.6 دهم برابر دهک دهم از دهک یکم بیشتر استفاده می‌کنند و همین موضوع در رابطه با  مصرف گاز 2.5 برابر است. در بحث کالاهای اساسی 4.7 برابر دارو، 19.5 برابر است. 
 
لاهوتی خاطرنشان کرد: در بحث مسکن در دولت‌های قبل برنامه‌هایی برای مسکن وجود داشت.در دولت آقای هاشمی موضوع زمین شهری در دولت آقای خاتمی اجاره به شرط تملیک در دولت آقای احمدی‌نژاد بحث مسکن مهر را داشته‌ایم و در هر یک از این دولت‌ها نسخه‌ای برای دهک‌های پایین جامعه وجود داشت اما در دولت فعلی اقدامی صورت نگرفت.
 
نماینده مردم لنگرود در مجلس در پایان با اشاره به واردات بیش از نیاز برنج توسط دولت خواستار توجه به برنج‌کاران شمال کشور شد.