هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 1 مرداد 1398 ساعت 12:38 2019-7-23 12:38:02
شناسه خبر : 324179
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام‌های جداگانه‌ای انتصاب «سید مرتضی بختیاری» به ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره) و «پرویز فتاح» به ریاست بنیاد مستضعفان را تبریک گفت.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام‌های جداگانه‌ای انتصاب «سید مرتضی بختیاری» به ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره) و «پرویز فتاح» به ریاست بنیاد مستضعفان را تبریک گفت.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام‌هایی جداگانه انتصاب سیدمرتضی بختیاری به ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره) و پرویز فتاح به ریاست بنیاد مستضعفان از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی را به ایشان تبریک گفت.
 
متن این پیام‌ها به شرح ذیل است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
برادر گرانقدر آقای سیدمرتضی بختیاری
 
با سلام و تحیات؛
 
حسن اعتماد مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در انتصاب جنابعالی به سمت ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره) که بیانگر شایستگی، صلاحیت‌ها و قابلیت‌های آن برادر عزیز است را صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم.
 
رجاء واثق دارم روحیه مردمی و خدمت به اقشار محروم و نیازمند کشور و تجارب ارزشمند و شناخت اطمینان‌بخش آن برادر انقلابی و مجاهد از مشکلات و نیازهای خانواده‌های تهیدست و توانمندسازی آنان در عین حفظ کرامت، حرمت و اصول اخلاقی و آموزه‌های دینی، پشتوانه مفید و راهگشایی است که در کنار بهره‌گیری از نیروهای مؤمن و جوان، سربلندی آن مجموعه در تحقق انتظارات معظم‌له را تضمین خواهد کرد و این ستاد آمادگی دارد با ارتقای تعاملات و همکاری‌های فی‌مابین به‌ویژه در حوزه منابع انسانی، یاری‌بخش جنابعالی در این عرصه باشد.
 
موفقیت جنابعالی در این سنگر و مسیر خطیر تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج) و تبعیت از منویات و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) را از درگاه ربوی طلب می‌نمایم.
 
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح
 
سرلشکر پاسدار محمد باقری