هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 1 مرداد 1398 ساعت 10:14 2019-7-23 10:14:51
شناسه خبر : 324151
جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه مقتدر و سرافراز بیش از هر زمانی با اقتدار و سرافراز است و هر روز که از انقلاب می‌گذرد انقلاب اسلامی سرافرازتر می‌شود.
جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه مقتدر و سرافراز بیش از هر زمانی با اقتدار و سرافراز است و هر روز که از انقلاب می‌گذرد انقلاب اسلامی سرافرازتر می‌شود.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تشییع شهید نقیبی در یگان ویژه صابرین گفت: لباس سپاه مقدس‌ترین لباسی است که در طول تاریخ آن را می‌شناسیم؛ زیرا هزاران شهید از بهترین بندگان خدا با این لباس شهید شدند.
 
وی افزود: چهل سال است سپاه با همین لباس در حال پاسداری از انقلاب است. سپاه مقتدر و سرافراز بیش از هر زمانی بااقتدار و سرافراز است و هر روز که از انقلاب می‌گذرد انقلاب اسلامی سرافرازتر می‌شود.
 
جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: شهیدان خالص‌ترین وجود خود را که جان آن‌هاست تقدیم کردند؛ ‌این وضعیت وصف‌ناپذیری است که تا در آن قرار نگیریم نمی‌توان آن را وصف کرد. چهل سال اقتدار و سرافرازی که به‌وجود آمده به‌برکت خون شهداست.
 
سردار فدوی تصریح کرد: ما پاسداران همچنان پای در رکاب انقلاب هستیم و به‌تبعیت از امامان معصوم(ع) منتظر هستیم تا شهادت نصیب ما هم شود. اگر همه مستکبرین عالم بخواهند به یک قدرت واحد تبدیل شوند و مقابل ما قرار گیرند در هر صحنه‌ای که به‌وجود می‌آید شکست و حقارت و سرافکندگی نصیب آن‌ها می‌شود زیرا ما به قدرت الهی وصل هستیم.
 
وی ادامه داد: رزمندگانی که چهل سال است پشت سر امامین انقلاب اسلامی راه درست را انتخاب کرده‌اند و بر عهد و پیمانشان باقی مانده‌اند به هیچ وجه بر عهدشان خللی وارد نشده است.
 
جانشین فرمانده کل سپاه تأکید کرد: این راهی است که ما را به سرانجام نیکی که خداوند وعده داده می‌رساند البته به‌شرط آنکه بندگانش در راهی که او وعده داده پابرجا و استوار باقی بمانند.