هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 29 تير 1398 ساعت 14:29 2019-7-20 14:29:00
شناسه خبر : 323955
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمن اگر مرزهای عقیده و فکر را خراب کند همه چیز را خراب کرده است گفت: طرح ۲۰۳۰ به صورت چراغ خاموش در کشور اجرا می‌شود و متأسفانه برنامه استعماری است که به وسیله خودمان اجرا می‌شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمن اگر مرزهای عقیده و فکر را خراب کند همه چیز را خراب کرده است گفت: طرح ۲۰۳۰ به صورت چراغ خاموش در کشور اجرا می‌شود و متأسفانه برنامه استعماری است که به وسیله خودمان اجرا می‌شود.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با مسئولان و کارکنان حفاظت اطلاعات نیروی انتطامی و مرزبانی خراسان جنوبی اظهار داشت: همیشه در تاریخ انسان‌های یاغی وجود داشته‌اند اما امروز غربی‌ها وحشی گری‌های خود را با تکنیک مجهز کرده‌اند و هیچکس از این وحشی‌ گری‌ها در امان نیست چون آنها مرز انسانیت را رعایت نمی‌کنند، مرزهای فرهنگی را در هم می‌شکنند و به کشورهای دیگر تعدی و تجاوز می‌کنند.
 
وی افزود: تمام تلاش دشمن برای خراب کردن مرزهای عقیده و فکر است و دشمن اگر مرزهای عقیده و فکر را خراب کند یعنی همه چیز را خراب کرده است.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر آمریکا بیش از 40 میلیون گرسنه و بدبخت دارد در حالی که همه امکانات در دست قشر خاصی است و اسم آن را آزادی گذاشته‌اند این همه جنایت در دنیا اتفاق می‌افتد اما این سازمان ملل کجاست؟
 
عبادی با بیان اینکه در هر کاری و هر امری چه فردی و چه اخلاقی یا خانوادگی باید آن را با عدل منطبق کرد افزود: بحث مرز و مرزبانی در ابتدا مرزهای کشوری را در ذهن تداعی می‌کند اما در بحث تخصصی و شناختی هرچیزی مرز دارد.
 
امام جمعه بیرجند گفت: امروز با وحشی‌هایی بدتر از مغول روبه رو هستیم این انسان‌ها هیچ مرزی، تعهد، اخلاقی و قانونی ندارند و مثل حیوانات تابع غرایز خود هستند و کار این انسان‌های وحشی در دنیا به هم زدن مرزها است و آنها همواره برای به هم ریختن اوضاع در هر کشوری انواع و اقسام قتل، جنایت، اعتیاد و سایر مفاسد را راه می‌اندازند.
 
عبادی با بیان اینکه انسان ابتدا در مسئله خودشناسی و جهان‌شناسی باید حدود و مرزهای انسانیت را مشخص کند و تمدن آن است که این مرزها را رعایت کند افزود: امروز وحشی‌های مغول گذشته به تجهیزات مجهز شده‌اند و ملت‌ها را آواره می‌کنند.
 
وی اظهار داشت: تاریخ نشان می‌دهد اروپایی‌ها هیچ وقت متمدن نبوده‌اند و امروز با برده‌داری طبقاتی روبه رو هستیم که بدترین نوع برد‌هداری است افزود: این وحشی‌ها برای اینکه بتواند ملت‌ها را نوکر خود کنند اول آنها را فاسد می‌کنند.
 
عبادی خطاب به مرزبانان استان گفت: این شما هستید که چه در قالب مرزبانی‌ها و چه در غالب حفاظت‌ها به عنوان بهترین دوستان گمنام برای جامعه، مکتب و انقلاب خودتان کار و جامعه را حفاظت می‌کنید و گرنه اگر به اختیار برخی باشد هم کشور و هم نسل آینده را می‌فروشند.
 
وی بیان کرد: چراغ خاموش برنامه 2030 در کشور اجرا می‌شود این برنامه که گاهی در کلاس‌های آموزش و پرورش، گاهی در زیرمجموعه ارشاد و یا گردشگری دیده می‌شود برنامه استعماری است که به وسیله خودمان اجرا می‌شود.
 
عبادی افزود:ریشه انواع و اقسام مفاسد موجود در دنیا اروپایی‌ها هستند و عجیب است با وجود انقلاب بزرگ ایران هنوز برخی دنبال فرانسه، آمریکا و انگلیس هستند.