هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 6 بهمن 1398
ساعت 22:56
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 29 تير 1398 ساعت 10:21
شنبه 29 تير 1398 10:10 ساعت
2019-7-20 10:21:08
شناسه خبر : 323912
مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: رسانه‌ها در ثمر رسیدن اهداف گام دوم انقلاب نقش بسزایی دارند.
مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: رسانه‌ها در ثمر رسیدن اهداف گام دوم انقلاب نقش بسزایی دارند.
 
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محسن محمودی مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب اظهار کرد: در هر جاهایی که زمینه برگزاری همایش و نشست‌های تخصصی با موضوع گام دوم انقلاب مهیا باشد مسئولان نظام باید استقبال کنند.
 
وی گفت: یکی از اهدافی که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در سال جاری دنبال می‌کند بیانیه گام دوم انقلاب یا چهل سال دوم یا همان دهه پنجم انقلاب است.
 
مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: برگزاری همایش‌های تخصصی گام دوم انقلاب و منویات رهبری با هویت کاری و مأموریت اصلی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مرتبط و هم‌خوانی دارد.
 
محمودی بیان کرد: اقتضاء می‌کند هرکجا که چنین زمینه و فرصتی پیش آمد به این موضوع پرداخته و ورود پیدا کنیم و نگذاریم بیانیه به این  مهمی به‌مرورزمان به فراموشی سپرده شود.
 
وی ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع، در شهرستان قرچک با ارتباطی که مسئولان این شهرستان و رسانه‌های تاًثیر گذار با یکدیگر دارند زمینه‌ای فراهم شده تا همایشی با عنوان نگاه رسانه و بیانیه گام دوم انقلاب در قرچک برگزار شود.
 
مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران تصریح کرد: چون یکی از مخاطب‌های اصلی و تأثیرگذاری که می‌توانند در این راستا کمک‌حال و زمینه‌ساز فرهنگ و نقش رسانه باشد، امیدواریم این همایش خروجی خوبی داشته باشد و رسانه‌ها اهداف گام دوم انقلاب را به مردم اطلاع‌رسانی کنند.
 
محمودی اضافه کرد: این فرصتی است که رسانه‌ها می‌توانند در حوزه‌های مختلف با توجه به فرامین مقام معظم رهبری به عنوان بیانیه گام دوم انقلاب قدم بردارند و درخط مقدم این همایش ها مهم باشند.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: رسانه‌ها با نقش خوبی که ایفا می‌کنند می‌توانند در محقق شدن اهداف گام دوم انقلاب تأثیرگذار باشند و این همایش تا جایی که بنده اطلاع دارم برای اولین بار در سطح استان تهران برگزار می‌شود.
 
منبع:فارس