هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 5 اسفند 1398
ساعت 05:41
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 27 تير 1398 ساعت 13:51
پنجشنبه 27 تير 1398 13:41 ساعت
2019-7-18 13:51:29
شناسه خبر : 323857
رئیس عقیدتی سیاسی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی مازندران گفت: وحدت نقش کلیدی در رونق مادی و معنوی جامعه اسلامی دارد و دشمنان این مسئله را نشانه گرفته است.
 رئیس عقیدتی سیاسی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی مازندران گفت: وحدت نقش کلیدی در رونق مادی و معنوی جامعه اسلامی دارد و دشمنان این مسئله را نشانه گرفته است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام سیداسمعیل حسینی مازندرانی پیش ازظهر پنجشنبه در حسینیه حضرت آیت الله خامنه ای ستاد فرماندهی استان و در جمع فرماندهان و مدیران انتظامی استان اظهار داشت: از پیامدهای زیانبار تفرقه و جدایی میان مسلمانان، طمع ورزی دشمنان نسبت به آنهاست و زمانی که دشمنان موفق شوند مسلمین را به اختلاف‌های قومی و مذهبی سرگرم کنند و در آتش تفرقه گرفتار سازند، سرمایه‌ها و ذخایر مادی و ملی آنها را چپاول و غارت کرده و کرامت وعزت را از آنان ربوده و راه استعمار وحکومت خویش را برآنان هموار می‌کنند.
 
وی افزود: دشمنان ملت‌های مسلمان باآتش تفرقه جامعه اسلامی را از نظر فرهنگی، علمی ومعنوی به رکود و ایستایی دچار کرده و زیان‌های فراوان مادی و معنوی برآنها وارد کنند.
 
حجت الاسلام حسینی مازندرانی دربخش دیگری از سخنان خودبه نقش کلیدی وحدت دررونق مادی ومعنوی جامعه اسلامی اشاره و اضافه کرد: وحدت نقش کلیدی در رونق مادی و معنوی جامعه مسلمانان، استواری و عزتمندی، استقلال، رشد و تعالی همه جانبه آنها خواهد داشت پس بدیهی است که دشمنان ملت‌های مسلمان این گوهر قیمتی و پاسداران آن را هدف کینه توزی خودشان قرار دهند.
 
رئیس عقیدتی سیاسی پلیس اطلاعات وامنیت عمومی انتظامی استان مازندران گفت: امروز کلیه کارکنان نیروی انتظامی با هوشیاری و آمادگی کامل خود را در مقابل یک دشمن غدار و زخم خورده و خشمگین و به شدت ناراحت که در مقابل عزم راسخ و وحدت ملی مردم ایران نتوانسته غلطی بکند می بیند و با چشم باز و شناخت کافی حساسیت دشمن را می‌شناسد و آن را کاملاً رصد می‌کند.