هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 27 مرداد 1398
ساعت 16:58
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 27 تير 1398 ساعت 13:50 2019-7-18 13:50:11
شناسه خبر : 323855
محمد سلطان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان در تاریخ 25 تیرماه 1398 به صورت کتبی از هیأت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی فولادمبارکه سپاهان استعفاء داد.

محمد سلطان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان در تاریخ 25 تیرماه 1398 به صورت کتبی از هیأت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی فولادمبارکه سپاهان استعفاء داد.

 

سلطان‌حسینی از اسفندماه سال 1394 و با حکم بهرام سبحانی مدیرعامل وقت شرکت فولادمبارکه به عضویت هیأت مدیره باشگاه سپاهان اصفهان درآمده بود و جایگزین حسین کفعمی شد؛ وی از پنجم بهمن ماه سال 1392 به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان منصوب شده است.

 

 

فارس