هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 26 تير 1398 ساعت 16:46 2019-7-17 16:46:22
شناسه خبر : 323742

برای خیلی از ما خرید یک تفریح جذاب است و مراکز خریدی مانند پاساژ کوروش، پالادیوم، سام سنتر و... بهترین مکان‌های دیدنی تهران برای عاشقان خرید.

 

بیشتر افرادی که برای خرید راهی پاساژهای تهران می‌شوند، همراه خانواده و کودکان خود، عصر یک روز تعطیل را انتخاب کرده و پس از صرف شام یا عصرانه به خانه بازمیگردند. به همین دلیل بیشتر افراد ترجیح می‌دهند به مراکز خریدی مراجعه کنند که نزدیک رستوران یا پارک باشد.

 

با درک این موضوع در سال‌های اخیر مراکز خرید واقعا به مراکزی تفریحی تبدیل شده و احداث‌کنندگان مراکز خرید، سعی کرده‌اند با در نظر گرفتن امکاناتی مانند در نظر گرفتن فضایی برای بازی کودکان، سالن سینما، کافه و رستوران و... مراکز خرید را به مراکزی تفریحی نزدیک‌تر کنند. نتیجه کار هم در حدی موفق بوده است که برخی از افراد تنها به قصد تفریح و نه با هدف خرید به برخی از مراکز خرید مراجعه می‌کنند. پاساژ پالادیوم از دسته مراکز خریدی است که بسیاری از افراد برای صرف غذا یا تفریح به آن مراجعه می‌کنند.

 

به این ترتیب پاساژهای تهران، منبع درآمد جدیدی برای افرادی شده‌اند که به غیر از فروش کالا و اجناس مصرفی بادوام از راه‌هایی چون برگزاری موسیقی زنده، دایر کردن کافه و رستوران در فضای مراکز خرید و... کسب درامد می‌کنند.

 

اگر شما هم از علاقمندان تفریح هستید باید بدانید که تعداد پاساژهایی که مراکز تفریحی هم به حساب می‌آیند در تهران کم نیست. در حال حاضر پاساژهای بسیاری در شرق و غرب، شمال و جنوب و مرکز شهر واقع شده‌اند که به نوعی مرکز تفریحی تجاری هستند. نمونه اش پاساژ ارگ تجریش که حوالی بازار تجریش واقع شده است و محیط خوبی برای خرید، تفریح، صرف غذا و نوشیدنی و همچنین پیاده‌روی پس از خرید و غذاست. درباره این مراکز خرید می‌توانید در وبسایت نابرو بیشتر بخوانید.