هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 24 مرداد 1399
ساعت 07:39
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 26 تير 1398 ساعت 16:01
چهارشنبه 26 تير 1398 15:41 ساعت
2019-7-17 16:01:59
شناسه خبر : 323732
جناب آقاي میثم نیلی احمدآبادی
صاحب امتیاز و مدیر مسئول پايگاه اطلاع رساني رجا 
 
با سلام
احتراماً پيرو درج مطلبي با عنوان عقب نشینی نصفه و نیمه مترو از تعطیلی تابستان! مورخ ۱۵ تير ماه ۹۸ در پايگاه اطلاع رساني رجا، جوابيه به شرح زير به حضور ارسال می‌گردد خواهشمند است طبق قانون مطبوعات نسبت به درج آن اقدام فرمائید.
 
پايگاه اطلاع رساني رجا مطلبي را در نقد عملكرد متروي تهران منتشر كرد كه دور از اصل انصاف و صداقت بود.مديران شركت بهره برداري متروي تهران وحومه همواره سعی می نمایند برابر ضوابط و طبق قوانين جاري و منافع شركت به هر دو مقوله اقتصادي و فرهنگي بپردازند.
 
مطرح كردن اين موضوع كه مديران مترو نگاه فرهنگي ندارند از سوي آن پايگاه اطلاع رساني كارحرفه اي نبوده چرا كه مكان هايي که در آن ها فعالیت اقتصادی انجام مي شود باید اجاره داده شوند و درست نیست فعاليت هاي اقتصادي را درقالب فعالیت فرهنگی انجام دهيم و حتما این دو مورد از هم تفکیک می شوند و این تفکیک از طریق مطبوعات و جراید انجام نمی‌شود و بر اساس ضوابط و قوانین جاری و منافع شركت تصميم گيري و انجام می پذیرد.
 
فعاليت هاي فرهنگي و اقتصادي كه دو مقوله جدا هستند و در همین راستا تاکنون شر كت بهره برداري مترو نيز در كنار وظيفه اصلي خود كه خدمات رساني به شهروندان محترم است با برپايي پايگاه هاي مختلف در ایستگاه های خطوط مترو با موضوعات فرهنگي و آموزشي از قبيل تحكيم خانواده، صرفه جويي در مصرف انرژي، سلامت و فرهنگ سازي در خصوص آموزش هاي شهروندي و... اقدام نموده است.