هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 9 بهمن 1398
ساعت 06:14
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 26 تير 1398 ساعت 12:47
چهارشنبه 26 تير 1398 12:32 ساعت
2019-7-17 12:47:24
شناسه خبر : 323682
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: سازمان تعزیرات با توجه به مشکلات اقتصادی موجود در کشور امروز در افزایش رضایت اجتماعی و اعتماد عمومی نقش مهمی دارد.
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: سازمان تعزیرات با توجه به مشکلات اقتصادی موجود در کشور امروز در افزایش رضایت اجتماعی و اعتماد عمومی نقش مهمی دارد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، علی حسین حسین زاده پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان در مجتمع قضایی شهید تندگویان اظهار کرد: عنوان این چنین مراسمی باید تکریم و معارفه باشد تا ضمن تقدیر از مدیرکل قبلی نسبت به معارفه مدیرکل جدید اقدام کنیم.
 
وی با اشاره به اینکه مناصب باید به گونه‌ای به کار گرفته شود که خیر دنیا و سعادت آخرت نصیب مدیران شود، افزود: وقتی این سعادت نصیب صاحبان منصب می‌شود که برای مردم فعالیت و وظایف خود را به خوبی اجرا کنند.
 
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان تصریح کرد: در استان خوزستان با ۲۷ شهرستان و بندر بزرگی مثل امام مسئولیت زیاد و کار طاقت‌فرسایی بر عهده مسئولان اجرایی و قضائیه گذاشته شده است.
 
حسین زاده با اشاره به اینکه به خاطر مشکلات معیشتی موجود در کشور شاید کمی رضایت اجتماعی ضعیف باشد، یادآور شد: تعزیرات با توجه به مشکلات اقتصادی موجود در کشور امروز در افزایش رضایت اجتماعی و اعتماد عمومی نقش مهمی دارد که در این شرایط و مشکلات باید نقش پررنگ تری را ایفا و خیلی فعال تر ظاهر شود.
 
وی در پایان با تأکید بر لزوم توجه ویژه به پیشگیری عنوان کرد: با وجود برخوردهای ویژه با فساد ولی چرا همچنان حجم عظیمی از تشکیل پرونده‌ها را شاهد هستیم، به نظرم به یک بازنگری جدی در رابطه قدرت و ثروت کشور نیاز داریم که در نهایت بتوان به افزایش رضایتمندی اجتماعی دست پیدا کرد.
 
به گزارش خبرنگار مهر، در پایان این مراسم با تقدیر از تلاش‌های رضا سعیدی مدیرکل سابق، نعمت‌الله بیرانوندی به عنوان مدیرکل جدید تعزیرات حکومتی استان خوزستان معارفه شد.