هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 10 شهريور 1398
ساعت 17:22
به روز شده در :
سه شنبه 25 تير 1398 ساعت 15:03 2019-7-16 15:03:37
شناسه خبر : 323614
پس از برگزاری اجتماع دختران انقلاب در تهران  که توسط گروه مردمی آمرین به معروف صراط در ورزشگاه شیرودی برگزار شد و با استقبال گسترده دختران و زنان ایرانی روبرو شد به طوری که حتی ساعتها قبل از شروع اجتماع نه تنها سالن ورزشگاه بلکه  زمین چمن ورزشگاه شیرودی و خیابان‌های اطراف  هم مملو از جمعیت بود ؛ این بار این اجتماع پنجشنبه این هفته در اصفهان برگزار می شود.
پس از برگزاری اجتماع دختران انقلاب در تهران که توسط گروه مردمی آمرین به معروف صراط در ورزشگاه شیرودی برگزار شد و با استقبال گسترده دختران و زنان ایرانی روبرو شد به طوری که حتی ساعتها قبل از شروع اجتماع نه تنها سالن ورزشگاه بلکه زمین چمن ورزشگاه شیرودی و خیابان‌های اطراف هم مملو از جمعیت بود ؛ این بار این اجتماع پنجشنبه این هفته در اصفهان برگزار می شود.
پس از برگزاری اجتماع دختران انقلاب در تهران  که توسط گروه مردمی آمرین به معروف صراط در ورزشگاه شیرودی برگزار شد و با استقبال گسترده دختران و زنان ایرانی روبرو شد به طوری که حتی ساعتها قبل از شروع اجتماع نه تنها سالن ورزشگاه بلکه  زمین چمن ورزشگاه شیرودی و خیابان‌های اطراف  هم مملو از جمعیت بود ؛ این بار این اجتماع پنجشنبه این هفته در اصفهان برگزار می شود.
 
 به گزارش رجانیوز؛ استقبال بی نظیر زنان و بانوان ایرانی از اجتماع ورزشگاه شیرودی، باعث شد تا خبر برگزاری آن در صدر اخبار روز پنجشنبه و تیتر اول روزنامه های روز شنبه قرار گیرد.
 
گفتنی است حضرت آیت‌الله جاودان قبل از برگزاری این اجتماع مردم را به حضور پرشور در آن دعوت کردند.
 
گروه مردمی آمرین صراط که یک گروه کاملا مردمی و متشکل از زنان فرهیخته دانشگاهی و حوزوی است و پنجشنبه هفته گذشته «اجتماع بزرگ دختران انقلاب» را همزمان با روز گرامیداشت عفاف و حجاب در ورزشگاه شیرودی تهران برگزار کردند این هفته پنجشنبه ۲۷ تیرماه ،  این اجتماع را در حسینیه رضوی اصفهان برگزار خواهند کرد .
 
 هزینه های برگزاری برنامه‌های این گروه به صورت مردمی و از سوی دغدغه‌مندان حوزه امر به معروف و نهی از منکر و خانواده شهدایی مثل شهید مسلم خیزاب تامین می‌شود مسئولین این گروه اعلام کردند حتی یک هزار تومانی هم از هیچ ارگان دولتی و نهادی برای اجرای برنامه‌های این گروه هزینه نشده و تنها از محل اهدائات مردمی مثل طلاهایی که مادر یک شهید اهدا کرده بود ، فعالیت می کنند .