هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 3 بهمن 1398
ساعت 19:13
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 25 تير 1398 ساعت 09:41
سه شنبه 25 تير 1398 09:26 ساعت
2019-7-16 09:41:56
شناسه خبر : 323529
سخنگوی نیروهای مسلح یمن از حمله پهپادی موفق ارتش و کمیته های مردمی یمن به پایگاه هوایی ملک خالد در جنوب عربستان خبر داد.
سخنگوی نیروهای مسلح یمن از حمله پهپادی موفق ارتش و کمیته های مردمی یمن به پایگاه هوایی ملک خالد در جنوب عربستان خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از المسیره، یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن از عملیات موفق پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن در جنوب عربستان خبر داد و گفت که پایگاه هوایی خالد در خمیس مشیط در عسیر در جنوب عربستان هدف قرار گرفته است.
 
وی افزود: انبارهای سلاح و مراکز نظامی این پایگاه هدف قرار گرفته است. عملیات به آتش سوزی انبار سلاح و وحشت و هراس سعودی ها منجر شد.
 
یحیی سریع بیان کرد: عملیات با موفقیت انجام شده است و اهداف مورد نظر به دقت هدف قرار گرفته است. این عملیات در واکنش به جنایات متجاوزان و حملات هوایی آنها که آخرین آن ۲۰ یورش طی ۲۴ ساعت گذشته بود، انجام شده است. این عملیات با پهپاد قاصف ۲ انجام شده است.
 
سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد: عملیات ما ادامه دارد و دامنه آن گسترده تر خواهد بود و به شکلی گسترده خواهد شد که رژیم سعودی انتظارش را ندارد. این حملات تا زمانی که دشمن حملات خود را متوقف نکند و محاصره را رفع نکند، ادامه خواهد یافت.