هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 24 تير 1398 ساعت 16:33 2019-7-15 16:33:23
شناسه خبر : 323468
برای آموزش زبان انگلیسی با صرف کمترین زمان، راه های گوناگونی وجود دارد، از یادگیری زبان به صورت خودآموز گرفته تا شرکت در دوره های فشرده اما یکی از مدرن ترین روش ها، شرکت در دوره های آنلاین است. در ادامه ی این مطلب قصد داریم شما را با آموزش زبان انگلیسی به سبک همیار زبان، یکی از بهترین سایت های آموزش آنلاین، آشنا کنیم.

زبان انگلیسی از جمله واجبات زندگی این روزهای بسیاری از ما است، اجازه دهید چند موقعیت آشنا را با هم مرور کنیم.

 

فرض کنید در میان قفسه های محصولات خارجی یکی از فروشگاه های معروف شهر گیر افتاده اید و باید محصول موردنظرتان را به تنهایی و بدون کمک فروشنده، پیدا کنید. راه حل شما چیست؟ آیا دانش زبان انگلیسی تان برای خواندن بسته های رنگارنگ به کارتان می آید یا مجبورید چندین دقیقه از زمان با ارزشتان را برای پیدا کردن نیروی کمکی هدر دهید؟

با مروری ساده می توان موقعیت های مشابه زیادی را پیدا کرد، از مشکل در برقراری ارتباط در سفرهای خارجی گرفته تا عاجز بودن از کار با بسیاری از برنامه های گوشی های هوشمند.

 

 

آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین

آموزش زبان انگلیسی برای شاغلین، دانشجویان و همه ی افرادی که نمی توانند بخشی از زمان خود را به رفت و آمد در خیابان های پرترافیک و شرکت در کلاس های زبان اختصاص دهند، یکی از معضلاتی است که خوشبختانه به لطف پیشرفت تکنولوژی تا حدودی حل شده. پس لیوان قهوه تان را بردارید با کمک کامپیوتر یا گوشی موبایل، با همیار زبان به دنیای جذاب زبان انگلیسی وارد شوید.

 

 

روش های گوناگون آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین

برای آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین، راه های گوناگونی وجود دارد که در ادامه بعضی از آن ها را با هم بررسی می کنیم.

1- یادگیری زبان انگلیسی به صورت خودآموز شاید یکی از قدیمی ترین راه ها باشد. در این روش شما به کمک وب سایت ها و شبکه های اجتماعی گوناگون از جمله یوتیوب، با کمک فیلم ها و مطالب آموزشی، یک زبان جدید یاد می گیرید. این راه مزایای بسیاری دارد که از جمله ی آن ها می توان به صرفه جویی در هزینه ها و ماندگاری مطالب به جهت ممارست در یادگیری آن ها اشاره کرد. از جمله ایرادات بزرگ یادگیری زبان به صورت خودآموز می توان به عدم دسترسی به اساتید برای اصلاح اشتباهات و کند بودن پروسه ی یادگیری اشاره کرد.

 

2- استفاده از نرم افزار های تلفن همراه و وب سایت هایی که دوره های مجازی و آموزش از راه دور، اساس آن ها را تشکیل می دهد. در این روش نیازی به رفت و آمد برای شرکت در کلاس ها نیست و شما می توانید در هر زمان و مکانی زبان مورد نظرتان را با راهنمایی اساتید حرفه ای، بیاموزید.

 

جالب است بدانید در این روش امکان تعامل شما با سایر زبان آموزان وجود دارد و همین امر می تواند کمک شایانی به رشد دانش شما داشته باشد. همچنین امکان آموزش زبان آلمانی و سایر زبان ها از جمله روسی، چینی، هلندی، اسپانیایی و... با این روش فراهم است.

 

 

مزایای آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین

پیش از انتخاب مرجعی مناسب برای آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین اجازه دهید، مزایای این روش را با هم بررسی کنیم.

1- آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین شما را از قید و بند مکان و زمان رها می کند، به این معنا که شما می توانید در هر ساعتی از روز و هر جایی که دوست داشتید، زبان یاد بگیرید. پس بهانه ی پرمشغله بودن را کنار بگذارید و با بخشی از زمان مرده ی خود وارد دنیای جذاب و دوست داشتنی آموزش زبان شوید.

 

آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین

2- آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین تقریبا یک پنجم هزینه های شرکت در کلاس های حضوری را شامل می شود و این مورد می تواند در وضع نابسامان اقتصادی این روزهایمان، یک نقطه قوت محسوب شود.

3- مطالب ارائه شده در دوره های مجازی مختصر و مفید است و زبان آموز می تواند به سرعت مطلب را یاد بگیرد. مثلا شما با شرکت در دوره های همیار زبان می توانید به سر راست ترین شیوه ی ممکن مطالب را فرا بگیرد.

4- آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین، امکان مرور مطالب به صورت بی نهایت را در اختیار شما قرار می دهد؛ بنابراین هر زمان که مایل بودید می توانید با مرور مطالب پیشین، آن ها را در ذهنتان برای همیشه ماندگار کنید.

 

معایب آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین

مهمترین ایرادی که به آموزش زبان انگلیسی به شیوه ی آنلاین برگزار می شود، عدم امکان تعامل مستقیم با اساتید و سایر زبان آموزان است، اما به معنا نیست که هیچ نظارتی بر نحوه ی آموزش شما در این سیستم ها وجود ندارد، بلکه همه ی فعالیت های شما توسط اساتید حرفه ای رصد می شود و تا حد امکان توصیه های لازم برای رفع ایرادات شما داده می شود.همچنین خوشبختانه در حال حاضر ارتباط مستقیم با اساتید و دیگر زبان آموزان نیز فراهم شده است.

 

آموزش زبان بدون محدودیت در زمان و مکان

مشکل دیگر آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین، عدم همکاری زبان آموز برای مرور مطالب ارائه شده است. در واقع از آنجایی که زبان آموز به صورت مستقیم با اساتید در تعامل نیست امکان دارد در مرور مطالب اهمال کند که این مورد تنها و تنها با ممارست شما برای یادگیری مطالب، قابل حل و فصل است.

 

آموزش به سبک همیار زبان

در نهایت اگر برای آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی و... به صورت آنلاین دنبال راهی مناسب و مطمئن می گردید، پیشنهاد می کنیم آموزش به سبک همیار زبان را به هیچ عنوان از دست ندهید.

 

آموزش زبان انگلیسی

با کمک سایت همیار زبان، شما می توانید، به سادگی ابتدا در آزمون تعیین سطح شرکت کنید و سپس متناسب با توانایی های خود در دوره های گوناگون شرکت کنید.  خبر خوب اینکه با کمک همیار زبان علاوه بر انگلیسی می توانید آموزش زبان آلمانی، روسی، اسپانیایی، ترکی، هلندی و... را در برنامه قرار دهید.

پس همین حالا بهانه ها را کنار بگذارید و با کمک همیار زبان، انگلیسی را ساده و اصولی بیاموزید.

 

همیارزبان