هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 20 آذر 1398
ساعت 07:33
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 24 تير 1398 ساعت 12:51 2019-7-15 12:51:32
شناسه خبر : 323427
وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی در واکنش به تهدیدات نخست وزیر این رژیم علیه حزب‌الله لبنان، نتانیاهو را به سگی تشبیه کرد که تنها پارس می‌کند.
وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی در واکنش به تهدیدات نخست وزیر این رژیم علیه حزب‌الله لبنان، نتانیاهو را به سگی تشبیه کرد که تنها پارس می‌کند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، «آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی روز یکشنبه در واکنش به تهدیدات «بنیامین نتانیاهو» علیه حزب الله لبنان، نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به سگی تشبیه کرد که فقط پارس می کند.
 
لیبرمن که با یک شبکه رادیویی رژیم صهیونیستی صحبت می کرد، درباره تهدیدهای اخیر نتانیاهو گفت: «سگی که پارس می کند گاز نمی گیرد».
 
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز یکشنبه در واکنش به سخنان جمعه شب سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله مدعی شد ضربه کوبنده‌ای به حزب الله در صورت ارتکاب هرگونه اشتباه وارد خواهد کرد.
 
سید حسن نصرالله در سخنان شامگاه جمعه 21 تیرماه به رژیم صهیونیستی هشدار داده بود که در صورتی که اسرائیل جنگ جدیدی را به راه اندازد،مقاومت قادر است تمام مناطق اشغالی تا  ایلات را هدف قرار داده و این رژیم را به عصر حجر برگرداند.
 
نتانیاهو در نشست روز یکشنبه کابینه رژیم صهیونیستی مدعی شد حزب الله اگر جرات کند به اسرائیل حمله کند، ضربه کوبنده ای به لبنان وارد خواهیم کرد.
 
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حالی لبنان را به جنگ جدید تهدید کرده که ارتش تحت امر وی  چند روز پیش در پی تیراندازی به یک عضو گردان‌های قسام و شهادت وی، مجبور به عذرخواهی از گروه‌های مقاومت در غزه از ترس واکنش قاطع آنها شده است و به نظر می رسد تهدید امروز وی در واکنش به سخنان جدی سید حسن نصرالله، در چارچوب جنگ روانی و تاثیرگذاری بر افکارعمومی داخلی رژیم صهیونیستی و برای جلب آرای آنها مطرح شده است.