هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 24 دى 1398
ساعت 06:19
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 23 تير 1398 ساعت 15:19 2019-7-14 15:19:48
شناسه خبر : 323336
آقاتهرانی: اين مدل نتايج و اهداف مشخصی را در جهت حاكميت گفتمان ارزشی انقلاب در مجلس و جامعه دارد كه انشاءالله در خروجی اين مدل سه محور اصلی و راهبردی ملاک عمل و گفتگوها خواهد بود.
دبيركل جبهه پايداری در ديدار با نخبگان سياسی و دانشگاهی:

جبهه پايداری برای انتخابات مجلس به مدلی برای هم‌افزايی و وحدت رسيده است

آقاتهرانی: اين مدل نتايج و اهداف مشخصی را در جهت حاكميت گفتمان ارزشی انقلاب در مجلس و جامعه دارد كه انشاءالله در خروجی اين مدل سه محور اصلی و راهبردی ملاک عمل و گفتگوها خواهد بود.

گروه سیاسی-رجانیوز: حجت‌الاسلام والمسلمين مرتضي آقاتهراني دبيركل جبهه پايداري در ديدار با جمعي از نخبگان سياسي و دانشگاهي در خصوص برنامه انتخاباتي اين جبهه و مدل هم‌افزايي و وحدت جريان‌هاي انقلابي براي انتخابات مجلس آينده تاكيد و اذعان داشت: جبهه پايداري بر اساس بررسي‌ها و استفاده از تجارب گذشته خود با جريان‌هاي انقلابي براي انتخابات مجلس در سال جاري به مدلي براي هم‌افزايي و وحدت رسيده است و بر اساس آن مدل، ارتباطات و فعاليت‌هاي خودش را با ديگر تشكل‌هاي انقلابي در جهت تحقق گفتمان انقلاب اسلامي و روي كارآمدن مجلس انقلابي عملياتي مي‌كند.

 

آقاتهراني در ادامه افزود: در شوراي مركزي جبهه پايداري قرار گذاشتيم با ديگر جريان‌هاي انقلابي هم جلساتي بگذاريم و اين مدل را مطرح و تبيين كنيم و با دريافت و كاربست نظرات و مشورت‌هاي آنها، انشاءالله بتوانيم بر اساس شاخص‌ها در اين مقطع با رويكرد و نگاه تعامل و همگرايي حداكثري و وحدت حول نظام ارزشي و انقلابي، سازمان و ساختار انتخابات اصولي و مردم‌سالار را شكل دهيم.

 

دبيركل جبهه پايداري گفت: اين مدل نتايج و اهداف مشخصي را در جهت حاكميت گفتمان ارزشي انقلاب در مجلس و جامعه دارد كه انشاءالله در خروجي اين مدل سه محور اصلي و راهبردي ملاك عمل و گفتگوها خواهد بود.

 

آقاتهراني در تشريح سه محور اصلي افزود: يك راهبرد همسو سازي جرياني و محتوايي و گفتماني در رسانه‌ها و گفتگو با مردم است؛ دومين اقدام تهيه ليست انتخاباتي انقلابي و كارآمد در سطح استان‌ها و تهران مي‌باشد و سوم تمركز راهبردي و  پاسخ روشن و دقيق به مسايل و مشكلات اساسي مردم خواهد بود.

 

دبيركل جبهه پايداري در پايان خطاب به حاضران گفت: اميدواريم با تجربه‌اي كه در طول چند سال گذشته داشتيم و آينده روشني كه در طليعه گام دوم انقلاب مقام عظماي ولايت ترسيم فرمودند، مردم عزيز مجلسي را رقم بزنند كه با اقتدار بتواند از هويت ديني و منافع  ملي جمهوري اسلامي و دستاوردهاي مهم اين ملت عزيز پاسداري كند.