هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 3 اسفند 1398
ساعت 13:08
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 23 تير 1398 ساعت 12:03
يكشنبه 23 تير 1398 11:55 ساعت
2019-7-14 12:03:35
شناسه خبر : 323272
با حضور فرمانده سپاه کربلای مازندران 309 پروژه از هزار و 500 پروژه در دست اجرای سپاه کربلای مازندران در ساری به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.
با حضور فرمانده سپاه کربلای مازندران 309 پروژه از هزار و 500 پروژه در دست اجرای سپاه کربلای مازندران در ساری به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، 309 پروژه محرومیت‌زدایی سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلای مازندران صبح امروز به صورت ویدئو کنفرانس در  شهرهای استان به بهره‌برداری رسید.
 
سردار محمدحسین‌بابایی فرمانده سپاه کربلا در مراسم بهره‌برداری از این پروژه‌ها اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران ثابت کرد که در صورت تبعیت از ولایت فقیه می‌تواند موانع‌ها را رفع و در برابر ظالمان ایستادگی کند و اگر ولایت فقیه در کشور نبوده است در این چهل سال بارها دچار مشکل می‌شدیم.
 
وی با اعلام اینکه در هر ماه یک جلسه افتتاحیه متمرکز در سراسر استان برگزار می‌شود، افزود: همه فعالیت‌های سپاه کربلا در بحث تولید، اشتغال و محرومیت‌زدایی به مرحله بهره‌برداری می‌رسد و خانواده‌های بزرگ نهادهای انقلاب اسلامی در کنار همدیگر قرار گرفته و پروژه‌های در دست بهره‌برداری را افتتاح می‌کنند.
 
فرمانده سپاه کربلا با اعلام اینکه نخستین نمونه افتتاح متمرکز پروژه سال 98 در برنامه‌ کاری قرار دارد، گفت: همه تلاش ما برای به ثمر رسیدن مناسب این پروژه‌ها است.
 
بابایی خاطر نشان کرد:  برابر ابلاغیه فرمانده کل سپاه پاسداران و جانشین فرمانده کل سپاه، در حوزه بسیج سازندگی در بهمن ماه سال 97 و در راستای اجرای 40 هزار پروژه محرومیت‌زدایی سپاه در کل کشور، سهم سپاه کربلا هزار و 500 پروژه اعلام شده بود.
 
وی اضافه کرد: این پروژه‌ها شامل احداث خانه محروم، کتابخانه، بهسازی معابر، احداث راه و پل روستایی، احداث مسجد، ایجاد خانه عالم و خانه بهداشت، تکمیل بهره‌برداری پروژه آبرسانی، احداث سالن ورزشی، زمین ورزشی روباز و مدارس روستایی است.
 
فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت: 309 پروژه امروز به بهره‌برداری رسیده به صورت کلی از ابتدای شروع پروژه‌ها تاکنون 519 پروژه به‌ بهره‌برداری رسیده است و 673 پروژه در حال احداث از پیشرفت فیزیکی 30 تا 90 درصد برخوردار بوده و تا پایان سال به صورت ماهانه این پروژه‌ها به بهره‌برداری می‌رسد.