هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 25 مهر 1398
ساعت 20:14
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 20 تير 1398 ساعت 09:54 2019-7-11 09:54:36
شناسه خبر : 323122
سخنگوی نیروهای مسلح یمن از شلیک موشک بدر اف به مواضع نظامیان سعودی در نجران و کشته و زخمی شدن شمار زیادی از نظامیان سعودی در این حمله موشکی خبر داد.
سخنگوی نیروهای مسلح یمن از شلیک موشک بدر اف به مواضع نظامیان سعودی در نجران و کشته و زخمی شدن شمار زیادی از نظامیان سعودی در این حمله موشکی خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از المسیره، یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن یک فروند موشک بالستیک به مواضع مزدوران سعودی در نجران شلیک کرد.
 
بر اساس این گزارش؛ یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن یک فروند موشک بالستیک از نوع بدر اف به مواضع نظامیان سعودی در شمال البقع در نجران شلیک کرد.
 
یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد: دهها نفر از مزدوران ارتش عربستان در جریان حمله موشکی به شمال البقع در نجران به هلاکت رسیده یا زخمی شدند.
 
سخنگوی نیروهای مسلح یمن بیان کرد: ۴۵ نظامی کشته و دهها نفر دیگر زخمی شده اند که حال آنها وخیم گزارش شده است. محل تجمع پنج گردان نظامی سعودی هدف قرار گرفته است.
 
سریع تاکید کرد: شلیک موشک بدر اف که ۱۴۰۰۰ ترکش دارد سبب رعب و وحشت در میان نظامیان سعودی شده است. این حمله موشکی در شرایطی رخ داد که متجاوزان مهیای یورشی در مناطق مرزی می‌شدند و این ضربه پیشگیرانه پس از عملیات اطلاعاتی و شناسایی محل تجمع نظامیان سعودی انجام گرفت.
 
وی افزود: حرکت آمبولانس‌ها رصد شده است که در حال انتقال کشته شدگان و مجروحان به بیمارستان‌های نجران هستند. وحشت و ترس در میان نظامیان رژیم سعودی حکمفرماست.
 
شایان ذکر است که یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن در نشست خبری روز گذشته خود از موشک‌های جدیدی خبر داده بود که معادلات جنگ را برهم می‌زند.