هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 17 خرداد 1399
ساعت 19:43
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 19 تير 1398 ساعت 13:37
چهارشنبه 19 تير 1398 13:21 ساعت
2019-7-10 13:37:00
شناسه خبر : 323064
رئیس قوه قضائیه گفت: مشکلات دستگاه قضائی در استان مرکزی بررسی و رسیدگی می‌شود.
 رئیس قوه قضائیه گفت: مشکلات دستگاه قضائی در استان مرکزی بررسی و رسیدگی می‌شود.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی دقایقی پیش در بدو ورود به استان مرکزی در جمع خبرنگاران با اشاره به اهداف سفر به این استان اظهار داشت: توفیقی است که در ایام دهه کرامت در خدمت مردم پرتلاش، خون‌گرم و شهیدپرور استان مرکزی باشیم.
 
وی افزود: استان مرکزی از استان‌های مهد کار و تلاش و یکی از مهم‌ترین قطب‌های صنعتی کشور است که مردان و زنان سخت‌کوشی دارد.
 
رئیسی تصریح کرد: هدف از سفر به این استان سرزدن از همکاران قوه قضائی در استان مرکزی، بررسی مشکلات دستگاه قضائی در استان مرکزی، دیدار با مردم شریف این استان، خانواده شهدا و نخبگان استان است تا از دیدگاه و نگاه آن‌ها آگاه شویم.
 
رئیس قوه قضائیه عنوان کرد: حضور در شورای اداری و اقتصاد مقاومتی، سخن گفتن و شنیدن از زبان مدیران در مورد مشکلات محیط زیست، کارگری و سایر مشکلات استان از دیگر اهداف این سفر است.
 
وی ادامه داد: خوشبختانه به برکت حضور مردم، خانواده شهدا و مسئولان استانی گام‌های موثری در این استان برداشته شده و به برکت حضور نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی اقدامات پیگیری می‌شود و امیدواریم بتوانیم با کمک مسئولان مسائل را پیگیری کنیم.