هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 15 تير 1398 ساعت 17:58
شنبه 15 تير 1398 17:56 ساعت
2019-7-6 17:58:33
شناسه خبر : 322762
عکس ها حکم خاطرات لحظه ای را برای انسان امروزی دارند. از دست دادن عکس ها به منزله ی از دست دادن خاطرات است.

از این رو افراد می کوشند  تا به هر طریقی که باشد خاطرات خود را محفوظ و جاودانه کنند . یکی از این راهکار ها آپلود عکس رایگان می باشد.

 این قابلیت به مردم این اجازه را می دهد تا بصورت رایگان عکس های خود را در یک فضای ابری قرار دهند و برای همیشه به آن ها دسترسی داشته باشند اما این کار هم معایب خود را دارد. برخی  از سرور ها امنیت بسیار زیادی ندارد و هکر ها می توانند اطلاعات آن ها را بردارند لذا این سرویس ها چندان محفوظ نیستند و ممکن است از عکس های شما سوء استفاده شود .

 

 از طرفی دیگر مواردی هم وجود دارد که برای آپلود عکس در آن باید بصورت سالانه و یا ماهیانه هزینه ای پرداخت کنید و به عبارتی اشتراک تهیه نمایید.

 اگر سایتی هم باشد که رایگان عمل کند مسلما تبلیغات آزار دهنده ی بسیار زیادی دارد که عملا آپلود عکس را به کام شخص تلخ می کند  به گونه ای که باید برای آپلود یک عکس چندین تبلیغ را کنار بزنید و یا منتظر باشید چند تبلیغ به پایان برسد.

 

 اخیرا یک گروه برنامه نویس حرفه ای با واقف بودن با این مشکلات سایتی تحت عنوان postimage.ir را راه اندازی نموده اند که تمام مشکلات ذکر شده در آن حل شده است.

 

 در ادامه این مطلب قصد داریم تا بصورت دقیق تری ویژگی های این سایت را زیر ذره بین قرار دهیم لذا اگر شما هم تمایل دارید تا در این رابطه اطلاعات بیشتری کسب کنید بهتر است تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید.

 

 

 

ویژگی های بهترین سایت آپلود عکس رایگان

ممکن است شما هم مانند هزاران کاربر دیگر به دنبال سایتی باشید که بتوانید بصورت رایگان و بدون هیچ مشکلی عکس هایتان را با خیال راحت بر روی آن آپلود کنید و هر زمان که خواستید مجدد به آن مراجعه کنید تا دوباره عکس هایتان را بر دارید.

 

 postimage.ir همان سایتی است که به دنبال آن هستید . این سایت فضای بسیار زیادی را بصورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد که می توانید عکس های خودتان را بر روی آن اپلود نمایید.

 

 مازاد بر این شما می توانید تنها در چند مرحله عکس های خود را آپلود نمایید چرا که محیط کاربری این سایت بدون هیچ گونه پیچیدگی می باشد و افراد به راحتی می توانند عکس های خود را تنها با چند کلیک در آن آپلود نمایند.

 

 از دیگر ویژگی های این سایت می توان به امنیت بسیار زیاد سرور های آن اشاره نمود به گونه ای که هیچ کس جز خودتان نمی تواند به عکس های شما دست یابد . از طرف دیگری سرور های این سایت بصورت مداوم توسط آنتی ویروس های قوی اسکن می شود تا عکس هایی که بعدا دانلود می کنید هیچ گونه مشکلی نداشته باشند. 

 

از دیگر مزیت های این سایت می توان به عدم تبلیغات آزار دهنده در آن سایت اشاره نمود به گونه ای که این سایت هیچ گونه تبلیغات آزار دهنده ای ندارد . شما می توانید با ثبت نام  و یا بدون ثبت نام اقدام به آپلود عکس های خود نمایید و از این طریق آن ها را جاودانه کنید تا بتوایند بعدا به آن ها دسترسی داشته باشید و هر زمان که خواستید آن را مجددا دانلود نمایید.

 

پیشنهاد میکنیم سایت آپلود عکس postimage.ir را یکبار امتحان کنید ...