هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 6 تير 1398 ساعت 16:17
پنجشنبه 6 تير 1398 10:42 ساعت
2019-6-27 16:17:08
شناسه خبر : 322238
در روزهای اخیر ماجرای پیشنهاد رشوه‌ی نهصد میلیونی دراویش به پدر شهیدحدادیان خبرساز شد. در اقدامی عجیب دراویش این اقدام زشت خود را تایید کردند و نسبت به نفوذ و قدرت خود رجزخوانی هم کردند!
در روزهای اخیر ماجرای پیشنهاد رشوه‌ی نهصد میلیونی دراویش به پدر شهیدحدادیان خبرساز شد. در اقدامی عجیب دراویش این اقدام زشت خود را تایید کردند و نسبت به نفوذ و قدرت خود رجزخوانی هم کردند!
گروه سیاسی-رجانیوز: ماجرای اتوبوسی که به شهادت نیروهای بسیجی در خیابان گلستان هفتم منجر شد هنوز فراموش نشده است. دراویشی که برخلاف آنچه تظاهر میکنند چنان عمل کردند که توسط مردم به عنوان «دراویش داعشی» معروف شدند. گمان می رفت رافت نظام اسلامی آنها را از کرده خود پشیمان کند اما شواهد نشان میدهد که وقاحت این فرقه انحرافی و ارتباط‌ شان با برخی مسئولین آنها را پررو وجسورتر کرده است.
 
به گزارش رجانیوز: در روزهای اخیر ماجرای پیشنهاد رشوه‌ی نهصد میلیونی دراویش به پدر شهیدحدادیان خبرساز شد. در اقدامی عجیب دراویش این اقدام زشت خود را تایید کردند و نسبت به نفوذ و قدرت خود رجزخوانی هم کردند! 
 
شش ماه از غائله گلستان هفتم گذشته بود که خبر بازگشایی مجالس دراویش گنابادی در سراسر کشور و برگزاری مراسم تاسوعا و عاشورا با حضور «نورعلی تابنده»(قطب/رئیس) شنیده شد. رجانیوز همان زمان این رخداد را به منزله سرآغازی برای برون‌رفت از فضای حاکم بر این فرقه، پس از حوادث تأسفبار زمستان سال گذشته معرفی کرد و نوشت: « اما تنها گذشت زمان است که مشخص می‌کند آیا می‌توان این مسئله را آغازگر بازگشت دراویش به شرایط پیش از غائله گلستان هفتم ارزیابی و به آن اعتماد کرد یا اینکه تحرکات حامیان آشوبگران افراطی، بار دیگر معادلات جاری را بر هم خواهد زد؟ »
 
 
اقدامات اخیر این فرقه در پیشنهاد رشوه نشان میدهد دراویش با اینکار خود درصدد آمده بودند تا خانقاه امیرسلیمانی تهران که جنب ساختمان معراج شهداست و مراسم های اصلی‌شان در آنجا گرفته میشود را بازگشایی کنند.
 
اواسط سال گذشته دراویش قصد بازگشایی خانقاه امیرسلیمانی را داشتند که پدر داغدار شهید حدادیان در کانال تلگرامی فراخوان داد و منجر به تجمع چندصد نفره مقابل خانقاه شد. با پیگیری‌های بعدی پدر شهید، بازگشایی خانقاه هم منتفی شد. 
 
در این خصوص امین فرج اللهی در فضای مجازی اقدام به انتشار درددل های پدر شهیدحدادیان کرد و پرده از اقدامات اخیر  آنها برداشت که نشان میدهد برخی مسئولین هم در کنار آنها قرار دارد. در این مطلب آمده است: « حدود یکی دوماه قبل کسی زنگ می‌زند به پدر شهید که می‌خواهم با شما صحبت کنم. طرف می‌آید و می‌گوید شما بعد از شهادت پسرتان نه طلب دیه‌ای کردید، نه از بنیاد شهید حقوقی و پولی گرفتید، هیچی. دراویش گنابادی می‌خواهند خسارت وارده را جبران کنند. آنها حاضرند نهصد میلیون تومان به شما بدهند. پدر شهید می‌گوید حالا چرا نهصد میلیون؟ چرا مثلا یک میلیارد نه؟ طرف جواب می‌دهد که فرقه یک حساب بانکی برای اتفاقات غیرمترقبه مثل سیل و زلزله یا مشکلات حاد اعضای فرقه دارد که با امضای دونفر از اعضای عالی رتبه پولش برداشت می‌شود. تا این مبلغ را اجازه داده‌اند.
 
پدر شهید جواب می‌دهد که در این مدت بعد از شهادت محمدحسین، بچه حزب‌اللهی‌ها دور ما را گرفتند، هر جا ما را می‌دیدند بخاطر پدر شهید حدادیان بودن تحویلمان گرفتند و التماس دعا گفتند، چادر مادر محمد حسین را بوسیدند، دست و صورت ما را بوسیدند. بعد حالا من بیایم خون این شهید معامله کنم؟ فردا جواب این بچه حزب‌اللهی ها که بخاطر شهیدمان به ما احترام می‌گذاشتند را چی بدهم؟ گیرم جواب اینها را بدهم، جواب خودِ پسرم شهیدم را چی؟ فردای قیامت بگوید بابا تو با قاتلان من معامله کردی چه جوابی دارم بدهم؟
 
پدر شهید میگفت جویا شدم که این خط که شما بیایید به ما پول بدهید از کجا آمده؟ طرف گفته اعضای فرقه پیگیر باز شدن خانقاه بودند، برادران آن نهاد امنیتی دولتی تلویحا گفته‌اند از اینور مشکلی نیست، باید پدر حدادیان را آرام کنید. این است که اعضای فرقه به دکتر پزشکیان رو زده‌اند و من هم از طرف ایشان خدمت شما آمده‌ام
 
در واکنش به انتشار این خبر محمداسماعیل صلاحی از دراویش نزدیک به نورعلی تابنده خبر پیشنهاد رشوه به پدر شهید را تایید کرد. وی در حالی که دست این فرقه به خون شهید حسین حدادیان وچند تن دیگر آلوده است خانواده شهید را «صدمه دیده» معرفی کرده و می نویسد: «برادران عزیز خبري را دريكي ازکانالهاي صوفي ستیز ملاحظه نمودم که موجب تعجب وشرمساري گرديد و ان پیشنهاد پرداخت مبلغي به یکی از صدمه دیدگان درحوادث گلستان هفتم بود بعد از تحقیق و تفحص از مطلعين متوجه شدم که این خیرصحت دارد»
 
 
این عضو فرقه انحرافی در ادامه بدون عذرخواهی از این خانواده شهید میگوید: «فقراي نعمة اللهي گنابادي به هیچ وجه احتياجي به رضایت جنابعالی برای بازگشایی حسینیه امیرسلیماني ندارند وچنانچه صلاح باشد وبندگان حضرت اقا مثلا به بنده امر و اشاره ای دراین زمینه بفرمایند فقير قادرم تنها با یك تلفن انرا مجددا بازگشایی نمایم»
 
وی درحالی با قلدرمابی شاخ و شانه میکشد که بازگشایی این خانقاه فتنه انگیز را تنها با یک تلفن ممکن می داند. صحبت های پدر شهیدحدادیان در خصوص چراغ سبز امنیتی های وابسته به دولت و تلاش های پزشکیان نماینده مجلس بخشی از این پازل خطرناک در ارتباط با جنایت سازان غائله گلستان هفتم را نشان میدهد. 
 
گفتنی است ماجرا گلستان هفتم با دستگیری یک درویش به‎نام رستمعلی به اتهام سرقت و با شکایت شاکی خصوصی در بهمن 96 کلید خورد. جمعی از اراذل و اوباش درویش درمقابل کلانتری تجمع کرده و نیم ساعت فرصت می‎دهند تا سارق آزاد شود! پس از این است که درگیری‎های وحشیانه آغاز می‎شود و دراویش اموال عمومی مردم آتش می‎زدند و تخریب می‎کنند. ای درگیری به روز اول اسفند 96 کشیده می شود. در این روز  یک راننده اتوبوسی به صورت وحشیانه به مردم و ماموران نیروی انتظامی در خیابان پاسداران حمله  میکند. این رخداد قبیله گرایانه در حمایت از یک مجرم درویش به جراحت و کشته شدن ده ها بسیجی و مامور نیروی انتظامی میرسد.

 

آلبوم تصاویر