هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 31 فروردين 1400
ساعت 02:22
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 21 فروردين 1389 ساعت 13:57
شنبه 21 فروردين 1389 18:27 ساعت
2010-4-10 13:57:50
شناسه خبر : 32223

علي دايي گفت: با توجه به شرايط محيطي کار سختي برابر تراکتورسازي پيش رو داريم.

به گزارش ايسنا، سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در گفت‌وگويي با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس به سوالات پاسخ داده است:


علت لغو اردوي کردان چه بود؟

البته تاکيد کنم ما برنامه صددرصدي هم براي اين اردو نداشتيم که بخواهيم آن را لغو کنيم. تنها مشغول بررسي بهترين گزينه ها بوديم و در اين ميان پس از مشورت هاي صورت گرفته صلاح دانستيم برنامه تمرينات را در تهران دنبال کنيم. البته با بازيکنان هم در اين رابطه صحبت کرديم که آنها هم تمايل به ادامه تمرينات در تهران داشتند.


تعداد زياد مصدومان پرسپوليس، شما را براي بازي مقابل تراکتورسازي نگران نمي کند؟


خير، چند بازيکن مصدوم داريم که به اميد خدا تا پبش از ديدار با تراکتور به مرز آمادگي مي رسند. به هر حال مصدوميت هم جزئي از فوتبال است و ما کار خودمان را پبش مي بريم.


فوتبال دوستان آذري علاقه خاصي به شما دارند، آيا اين موضوع کمکي براي شما در ديدار مقابل تراکتورسازي خواهد بود؟


مطمئن باشيد تبريزي ها بيشتر از علي دايي تراکتور سازي را دوست دارند و به طور حتم براي حمايت از تيم‌شان به ورزشگاه خواهند آمد. با توجه به شرايط محيطي کار سختي پيش رو داريم و اين سخت ترين بازي فصل ما خواهد بود.


بازي برابر پتروشيمي تبريز در جام حذفي کمکي کرد تا با جو ورزشگاه تبريز بيشتر آماده شويد؟


به طور حتم اين بازي کمک بزرگي براي ما بود با اينکه يک پنجم ورزشگاه هم پر نشده بود اما باز هم بچه با شرايط آنجا هماهنگ شدند و به اميد خدا تمام سعي‌مان در تبريز اين خواهد بود تا برابر تراکتورسازي بازي خوبي به نمايش بگذاريم.


شايعه‌اي مطرح شده در مورد کريم باقري و اينکه وي در بازي برابر تراکتورسازي به ميدان نخواهد رفت، اين موضوع صحت دارد؟


اصلا و ابدا، اين حرف و حديث هايي است که تنها برخي رسانه ها به آن مي پردازند. متاسفانه بعضي ها شب ها خواب مي بينند و فردا صبح آن را در نشريه خود منعکس مي کنند. کريم به خوبي مشغول تمرينات تيم است، اگر او نخواهد برابر تيم سابق‌اش بازي کند به عقيده او احترام مي گذارم اما مطمئن هستم او آن قدر حرفه‌اي است که به قراردادش با پرسپوليس پايبند باشد و براي اين تيم بازي مي کند. هر چند تا به حال کوچک ترين صحبتي درباره اين موضوع با من نداشته است.


شايعاتي نيز درباره صحبت شما با برخي از بازيکنان براي فصل بعد مطرح است. اين موضوع از طرف شما تاييد مي شود؟


همه اين نقل قول ها تنها صحبت هاي روزنامه ها و خبرگزاري هاست. متاسفانه بايد بگويم وقتي با هيچ کسي صحبتي نکرده‌ام از قول من مصاحبه اختصاصي چاپ مي کنند، حتي يکي از مجلات خانواده که اسم‌اش را هم تا به حال نشنيده‌‍‌ام از من چهار صفحه مصاحبه اختصاصي چاپ کرده است. من به بازيکنان‌ام هم گفته ام همه چيز دست خودشان است. به اميد خدا اگر در ليگ نتايج خوبي بگيريم و در جام حذفي هم قهرمان شويم مطمئن باشيد تغييرات تيم خيلي اندک خواهد بود.