هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 1 شهريور 1398
ساعت 07:39
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 5 تير 1398 ساعت 15:48 2019-6-26 15:48:48
شناسه خبر : 322153
فرمانده هوافضای سپاه پاسداران با بیان اینکه خط قرمز سپاه امنیت مردم است، گفت: ‌دشمن در تحریم اقتصادی علیه ملت ایران ‌شکست خواهد خورد.
فرمانده هوافضای سپاه پاسداران با بیان اینکه خط قرمز سپاه امنیت مردم است، گفت: ‌دشمن در تحریم اقتصادی علیه ملت ایران ‌شکست خواهد خورد.
 
سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی‌زاده با بیان اینکه ‌سیل روزهای تلخی‌‌ را برای مردم ‌مناطق‌ سیل‌زده رقم زده بود، اظهار داشت: پس از وقوع سیل در ‌استان ایلام، تلخی‌های فراوانی آن روزها بر مردم ‌سایه افکنده بود و ‌با شکسته شدن ‌پل وحدت‌آباد، مردم امیدشان را از دست داده بود‌ند.‌
 
فرمانده نیروی هوافضای سپاه در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در دوران هشت سال دفاع مقدس هنگامی که صدام با پشتیبانی 33 کشور به ملت ایران تهاجم کرد مردم ولایتمدار و خوب ایلام همچون دیگر استان‌ها به کمک نیرو های مسلح ‌آمدند، افزود: نیروهای مسلح ‌امروز نیز‌ تعهد ‌دارند ‌هنگام مشکلات در کنار مردم سیل‌زده ایلام باشند.
 
وی با بیان اینکه به همین دلیل سپاه تصمیم گرفت‌ ‌پل ‌بخش وحدت‌آباد را احداث و منطقه را از بن بست خارج کند، تصریح کرد: ‌احداث پل وحدت‌آباد ‌را قرارگاه خاتم‌الانبیاء برعهده گرفت و ‌سپاه استان و استاندار حمایت ‌های لازم برای ‌اتمام پروژه را به عمل آوردند و این پل ‌بعد از 60 روز افتتاح شد.
 
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه حفظ امنیت‌‌ مرزها و تمامیت ارضی کشور خط قرمز سپاه و نیروهای مسلح است، ادامه داد: ‌هشت سال دفاع مقدس یک جنگ در بعد نظامی مقابل دشمن بود، اما امروز جنگ در بعد اقتصادی بوده و نیاز است که ملت در کنار دولت، مجلس، مسئولان اجرایی باشند.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اظهارات ‌رئیس جمهور آمریکا‌ و سایر گروه‌های‌ دنباله‌رو‌‌ی استکبار خاطرنشان کرد: آنها منتظر شکست ایران در اقتصاد‌‌ و ایستادن مردم در مقابل نظام بودند که با وحدت این توطئه آنها علیه نظام با شکست مواجه می‌شود‌.
 
منبع:تسنیم