98/4/5 - 14:37 1970-1-1 03:30:00
شناسه خبر : 322126
عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس گفت: تحریم مقامات ایران از سوی آمریکا نشان دهنده‌ ناکارآمدی تحریم‌ها و به بن‌بست رسیدن آنها در حوزه اقتصادی است.
عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس گفت: تحریم مقامات ایران از سوی آمریکا نشان دهنده‌ ناکارآمدی تحریم‌ها و به بن‌بست رسیدن آنها در حوزه اقتصادی است.
 
محمدابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به تحریم مقامات ایرانی از سوی آمریکا، اظهار داشت: بازی آمریکایی‌ها در ارتباط با ایران به گونه‌ای است تا کشور ما را مجدداً پای میز مذاکره بیاورند و امروز پس از آنکه تیر آنها در تحریم‌های اقتصادی به سنگ خورد و نتیجه نداد، بازی جدیدی شروع کرده‌اند.
 
وی افزود: اینکه آنها اشخاص را تحریم می‌کنند نشان می‌دهد که ایران در حوزه تحریم‌های اقتصادی، آمریکا را به بن بست رسانده و مهم است که آمریکا در ارتباط با این موضوع به نتیجه مدنظر خود نرسیده است.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی  مجلس با تأکید بر این که تحریم اخیر مقامات ایران توسط آمریکا نشان دهنده استیصال و ناکامی رئیس جمهور آمریکاست گفت: این تحریم‌ها نشان‌دهنده‌‌ی حقانیت مواضع جمهوری اسلامی ایران در مقابل آمریکا است.
 
رضایی با اشاره به تحریم وزیر امور خارجه و برخی از فرماندهان سپاه از سوی آمریکا گفت: تحریم‌های جدید آمریکا علیه مقامات و شخصیت‌های کشورمان به ویژه شخصیت‌های نظامی و سپاه پاسداران نشان دهنده‌ی ناکارآمدی تحریم‌ها و همچنین  ناکامی و ذلت آمریکا و ترامپ است.
 
نماینده مردم خمین تاکید کرد که این تحریم‌ها نشان می‌دهد مقاومت جمهوری اسلامی ایران برای پاسخ باعث استیصال آمریکا شده است. آنها از یک طرف مذاکره‌ی بدون پیش شرط را مطرح کرده، واسطه می‌فرستند و از طرف دیگر پهپاد ضد جاسوسی به کشورمان فرستاده و بعد تحریم‌های جدید اعمال می‌کند. اینها همه نشان دهنده‌ی ناکامی‌های پی‌درپی ترامپ در مقابل ایران است که باعث سردرگمی و استیصال شده است.
 
منبع:تسنیم