هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 4 شهريور 1398
ساعت 05:50
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 5 تير 1398 ساعت 13:46 2019-6-26 13:46:37
شناسه خبر : 322114
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه سپاه در تمام مسائل و مشکلات کنار مردم خواهد بود، گفت: مردم ولایتمدار ایلام در دوران هشت سال دفاع مقدس به کمک نیرو‌های مسلح آمدند، ما نیز امروز این تعهد را داریم که هنگام مشکلات کنار شما باشیم.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه سپاه در تمام مسائل و مشکلات کنار مردم خواهد بود، گفت: مردم ولایتمدار ایلام در دوران هشت سال دفاع مقدس به کمک نیرو‌های مسلح آمدند، ما نیز امروز این تعهد را داریم که هنگام مشکلات کنار شما باشیم.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، سردار امیرعلی حاجی‌زاده امروز در آئین افتتاح پل‌های گاومیشان دره‌شهر و وحدت‌آباد بخش ماژین اظهار داشت: از اینکه توفیق حضور مجدد در بخش ماژین و جمع مردم خون‌گرم ایلام را پیدا کردیم، خوشحالیم؛ سیل روزهای تلخ و نامیدانه‌ای را برای مردم این منطقه رقم زده بود.
 
وی افزود: روزی که سیل آمد در جمع شما عزیزان حضور پیدا کردیم، تلخی آن روزها بر این دیار سایه افکنده بود و مردم با شکسته شدن این پل امیدشان را از دست داده بودند، در واقع روز تلخی برای من و عزیزان در استان بود.
 
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: در دوران هشت سال دفاع مقدس هنگامی که صدام با پشتیبانی ۳۳ کشور به ملت ایران تهاجم کرد، مردم ولایت‌مدار و خوب ایلام همچون دیگر استان‌ها به کمک نیرو‌های مسلح آمدند، ما نیز امروز این تعهد را داریم که هنگام مشکلات کنار شما باشیم.
 
حاجی‌زاده ادامه داد: در واقع قول احداث پل وحدت‌آباد فقط از زبان ما گفته شد، اما زحمت ساخت آن‌را قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) متقبل شد و با کمک سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام و با حمایت استاندار کار به اتمام رسید، درواقع این یک کار دسته جمعی بوده که  باعث  شد این پل بعد از ۶۰ روز افتتاح شود.
 
وی بیان داشت: حفظ امنیت، خط مرزها و تمامیت ارضی مهم‌ترین مسئله ما بوده و در سایر مشکلات نیز در کنار مردم هستیم
 
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: هشت سال دفاع مقدس یک جنگ در بُعد نظامی مقابل دشمن بود، اما امروز جنگ در بُعد اقتصادی بوده و نیاز است که ملت در کنار دولت، مجلس و مسوولین اجرایی باشند.
 
حاجی‌زاده اظهار داشت: در سخنان رئیس جمهور آمریکا، سایر گروه‌ها و دنباله‌رو‌های استکبار می‌شنویم که منتظر شکست ما در اقتصاد و ایستادن مردم در مقابل نظام هستند که این نظام شکست بخورد، با امید به خدا دشمنان در تحریم اقتصادی ما شکست خواهند خورد و این آرزو را به گور خواهند برد.
 
وی در پایان گفت: ما با تکیه بر امکانات و تجهیزات داخلی و همچنین سرمایه‌های انسانی، از  مشکلات عبور خواهیم کرد.