هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 13 خرداد 1399
ساعت 21:16
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 5 تير 1398 ساعت 11:52
چهارشنبه 5 تير 1398 11:44 ساعت
2019-6-26 11:52:39
شناسه خبر : 322066
دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه‌ خبرنگاری آخرین وضعیت طرح ترافیک خبرنگاری را تشریح کرد.
دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه‌ خبرنگاری آخرین وضعیت طرح ترافیک خبرنگاری را تشریح کرد.
 
فرهاد خوانساری درباره وضعیت  خبرنگارانی که هنوز مدارکشان برای اخذ طرح ترافیک کامل نشده است، اظهار کرد: آن دسته از خبرنگارانی که متقاضی طرح ترافیک بوده‌ و پیامکی مبنی بر ناقص بودن مدارک برای آنها ارسال شده است، باید با مراجعه به سایت تهران من‌، مدارک خود را باگذاری کنند.
 
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه بار مراجعه به سایت تهران من از سوی کاربران افزایش یافته است و شهروندان برای ثبت مشخصات خود و استفاده از تسهیلات طرح کنترل آلودگی هوا به این سایت مراجعه می‌کنند بنابراین سایت، مختل شده است و در همین رابطه خبرنگاران می‌توانند مدارک خود را از طریق شماره فکس اعلام شده یا به‌صورت دستی مدارک خود را به دبیرخانه معاونت حمل‌و نقل و ترافیک شهرداری تهران ارائه دهند.
 
خوانساری در پاسخ به این پرسش که آیا این گروه از خبرنگاران می‌توانند به محدوده طرح ترافیک ورود کنند یا خیر متذکر شد: در این زمینه محدویتی نیست و در واقع ورود آنها به محدوده مانعی ندارد و حتی اگر خودروی آنها جریمه شود، جریمه آنها صفر می‌شود.
 
دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه‌ خبرنگاری ادامه داد: خبرنگاران باید هر چه سریعتر مدارک خود را کامل کنند تا در آینده برای آنها مشکلی پیش نیاید ضمن اینکه از خبرنگارنی که از اول تیر وارد محدوده طرح ترافیک شده‌اند مشمول جریمه نمی‌شوند.
 
وی همچنین در اتباط با خبرنگارانی که طرح ترافیک 97 را دارند و هنوز پیامکی مبنی بر عدم دریافت طرح ترافیک در سال جاری به آنها ارسال نشده است، گفت: این افراد تا زمانی که برای آنها پیامک ارسال شود، می‌توانند به محدوده طرح ترافیک وارد شوند.
 
منبع:تسنیم