هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 17 آذر 1398
ساعت 05:57
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 5 تير 1398 ساعت 10:06 2019-6-26 10:06:29
شناسه خبر : 322029
مرتضی صفاری نطنزی نماینده مردم نطنز و بادرود در مجلس شورای اسلامی بامداد امروز (چهارشنبه) درگذشت.
 مرتضی صفاری نطنزی نماینده مردم نطنز و بادرود در مجلس شورای اسلامی بامداد امروز (چهارشنبه) درگذشت.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، مرتضی صفاری نطنزی، نماینده مردم نطنز و بادرود در مجلس شورای اسلامی پس از تحمل یک دوره بیماری سخت، امروز صبح درگذشت.
 
طبق گفته مجتبی صفاری هرندی برادر وی، مرتضی صفاری نطنزی پس از طی ۱۰ روز بیماری سخت به علت ابتلاء به بیماری مرتبط با پانکراس بامداد امروز (چهارشنبه) در بیمارستان نیکان تهران درگذشت.
 
مرتضی صفاری نطنزی، نماینده مردم نطنز و بادرود در مجلس دهم از حوزه انتخابیه نطنز و بادرود در استان اصفهان و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بود.
 
وی دارای دکترای اقتصاد و متولد سال ۱۳۳۵ در شهرستان نطنز بود.
 
سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور اسپانیا از سال ۱۳۸۹ الی ۱۳۹۳، مدیر کل کشورهای مشترک‌المنافع و همسایگان شمال غرب وزارت امور خارجه از سال ۱۳۸۳ الی ۱۳۸۹، سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور قزاقستان از سال ۱۳۷۹ الی ۱۳۸۳، ریاست اداره اول اروپای مرکزی و شمالی وزارت امور خارجه از سال ۱۳۷۴ الی ۱۳۷۹، سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور مجارستان از سال ۱۳۷۰ الی ۱۳۷۴، معاون اداره دوم سیاسی و رئیس اداره دوم اروپای شرقی در وزارت امورخارجه تهران از سال ۱۳۶۶ الی ۱۳۷۰، کاردار سفارت جمهوری اسلامی ایران در بخارست از سال ۱۳۶۰ الی ۱۳۶۶ و کارشناس ارشد نهاد نخست وزیری در سال ۱۳۶۰ و دبیر آموزش و پرورش شهرستان نطنز از سال ۱۳۵۸ تا سال ۱۳۶۰ مسئولیت‌هایی است که در کارنامه دوران کاری وی به چشم می‌خورد.