هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 29 مهر 1398
ساعت 00:24
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 4 تير 1398 ساعت 14:52 2019-6-25 14:52:23
شناسه خبر : 321976
مسئولان بحرین همزمان با برگزاری نشست جنجالی منامه، هر گونه فعالیت‌ها و برنامه‌های داخلی در مخالفت با این نشست و 'معامله قرن' را ممنوع کردند.
مسئولان بحرین همزمان با برگزاری نشست جنجالی منامه، هر گونه فعالیت‌ها و برنامه‌های داخلی در مخالفت با این نشست و 'معامله قرن' را ممنوع کردند.
 
مسئولان بحرین هر گونه فعالیت‌های داخلی در مخالفت با نشست منامه را ممنوع و در حالیکه محدودیت‌هایی را برای شرکت رسانه‌های محلی در این نشست اعمال کرده‌اند اما تا کنون ۲۰ خبرنگار و عکاس خبری رژیم صهیونیستی برای پوشش این نشست، وارد منامه شده‌اند.
 
در همین رابطه «باراک راوید» گزارشگر کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی نخستین گزارش خود را از فرودگاه بین‌المللی بحرین پخش کرد و طی آن گفت که از اینکه در بحرین مورد استقبال قرار گرفته است، واقعا خوشحال است.
 
به نوشته روزنامه الکترونیکی«رأی‌الیوم»، خبرنگاران رسانه‌های مختلف رژیم صهیونیستی همچنین مطالب مختلفی را در شبکه‌های اجتماعی درباره شرکت در نشست منامه و تدابیر شدید امنیتی در این شهر، منتشر کردند.
 
در حالیکه نشست اقتصادی منامه معروف به «کارگاه منامه» به عنوان نخستین گام اجرای طرح موسوم به «معامله قرن» امروز با مشارکت آمریکا و برخی کشورهای عربی در منامه برگزار می‌شود، مردم بحرین مخالفت خود را با این نشست اعلام کرده و احتمال برگزاری تظاهرات اعتراض‌آمیز در سراسر بحرین وجود دارد و به همین دلیل نیروهای امنیتی این کشور به ویژه در پایتخت به صورت گسترده مستقر شده‌اند.
 
منبع:فارس