هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 16 خرداد 1399
ساعت 15:00
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 4 تير 1398 ساعت 10:49
سه شنبه 4 تير 1398 09:39 ساعت
2019-6-25 10:49:41
شناسه خبر : 321887
یک نماینده دموکرات آمریکایی با انتقاد شدید از رئیس جمهور ایالات متحده به خاطر نحوه برخورد با ایران، دونالد ترامپ را یک انسان کم عقل و احمق توصیف کرد.
یک نماینده دموکرات آمریکایی با انتقاد شدید از رئیس جمهور ایالات متحده به خاطر نحوه برخورد با ایران، دونالد ترامپ را یک انسان کم عقل و احمق توصیف کرد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، جان یارموث نماینده دموکرات آمریکایی روز دوشنبه دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده را به خاطر نحوه برخورد با مسائل مربوط به ایران، یک آدم کم عقل و نادان توصی و ارزیابی کرده است.
 
وی در این باره گفت: ترامپ باید خصوصیات و ویژگی‌های توافق هسته‌ای دوره اوباما با ایران را در نظر می‌گرفت، قبل از آنکه تصمیم به خروج از این توافق بگیرد.
 
اظهارات این نماینده دموکرات آمریکایی چند ساعت پس از آن بیان شده است که ترامپ اعلام کرد، هدف نهایی ایالات متحده جلوگیری از دستیابی ایران به تسلیحات هسته‌ای است.
 
این نماینده دموکرات با انتشار توئیتی خطاب به ترامپ نوشت: آدم کم عقل و نادان، خط سوم توافق هسته‌ای ایران این مساله را تضمین کرده است.
 
تنش‌ها بین ایران و آمریکا طی هفته‌های اخیر به شدت افزایش یافته است. رئیس جمهور آمریکا مدعی شده است که پس از سرنگونی پهپاد جاسوسی این کشور در حریم هوایی ایران، تصمیم به انجام حمله محدود نظامی گرفته است ولی بعدا از این تصمیم منصرف شده است.
 
ترامپ روز دوشنبه در ادامه اقدامات خصمانه خود، تحریم‌های جدیدی را علیه ایران اعمال کرده است.