98/4/3 - 12:23 1970-1-1 03:30:00
شناسه خبر : 321847
اوایل اردیبهشت ماه امسال فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید مجلس از رونمایی راهکارهای پیاده‌سازی رونق تولید توسط مجلس در خردادماه امسال خبر داده بود اما با ورود به خردادماه صحبت از چکش کاری و اعمال نظر سایر کمیسیون های مجلس هم برای گزارش رونق تولید به میان آمد به نحوی که رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید مجلس اواسط خردادماه امسال اعلام کرد، گزارش نظارتی مجلس برای رونق تولید در حال نهایی شدن است اما منتظریم نظرات سایر کمیسیون‌ها از جمله کشاورزی، صنعت و اقتصاد هم را در این رابطه ارزیابی و با جمع‌بندی کامل آن را به هیات رئیسه مجلس ارائه کنیم.
 
وی با اشاره به اینکه این گزارش دارای دو فصل است، گفته بود: در فصل نخست بحث رونق تولید به‌صورت موضوعی در حوزه‌های بانکی، بیمه، مالیات و موضوعات گمرکی مورد ارزیابی قرار گرفته و در فصل دوم نیز به‌صورت جزئی مشکلات بخش‌های مختلف از جمله صنعت، معدن و کشاورزی بررسی و راهکارهای لازم ارائه شده است.
 
وی گفته بود: مجلس در این گزارش نظارتی درصدد است رونق تولید را آسیب‌شناسی و ضمن اعلام اشکالات، خلأهای قانونی را شناسایی کند تا در نهایت بستر لازم برای اجرایی شدن شعار سال مهیا شود. بر همین اساس به نظر می‌رسد تا پایان خردادماه گزارش نظارتی مجلس برای رونق تولید نهایی و برای قرائت تقدیم هیات رئیسه مجلس ارسال شود.
 
فولادگر در همین ارتباط می‌گوید: این هفته گزارش رونق تولید مجلس نهایی و به هیأت رئیسه ارائه خواهد شد.
 
وی تصریح کرد: با توجه به نوبت گزارشات در هیأت رئیسه مجلس به نظر می رسد این گزارش در ماه آینده در صحن قرائت شود.
 
منبع: تسنیم