هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 25 تير 1398
ساعت 06:06
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 2 تير 1398 ساعت 11:04 2019-6-23 11:04:18
شناسه خبر : 321739
رئیس حزب التوحید العربی لبنان اعلام کرد که پیشنهاد رشوه ۲۰ میلیون دلاری عربستان را به منظور جدا شدن از مواضعش در تایید حزب الله را رد کرده است.
رئیس حزب التوحید العربی لبنان اعلام کرد که پیشنهاد رشوه ۲۰ میلیون دلاری عربستان را به منظور جدا شدن از مواضعش در تایید حزب الله را رد کرده است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از پایگاه خبری النشره، وئام وهاب رهبر حزب التوحید العربی و وزیر سابق لبنان در یک مصاحبه تلویزیونی اعلام کرد که هدف قرار گرفتن عربستان و حمله ترکیه به کشوری عربی در حد و  اندازه مصر و عربستان‎ را نمی‌پذیرد. وی همچنین اشاره کرد که به هیچ یک از نهادهای فاسد سازمان ملل اعتماد ندارد.
 
وهاب در واکنش به سوالی در رابطه با مواضعش در دفاع از عربستان در این اواخر تاکید کرد که او در قبال این مواضع خود چیزی دریافت نکرده و نیز نمی خواهد چیزی دریافت کند. رهبر حزب التوحید العربی در ادامه تصریح کرد که پیش از این پیشنهاد رشوه 20 میلیون دلاری به او داده شده بود تا درباره عبدالله بن عبدالعزیز پادشاه عربستان حرفی نزند. وی اشاره کرد که معاون نهاد مشنوق وزیر کشور لبنان این پول را آماده کرده بود.
 
در همین راستا وئام وهاب تصریح کرد که اتهام محمد بن سلمان ولیعهد عربستان به قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار سعودی اقدامی برای تسلیم کردن ریاض است. وی همچنین اشاره کرد که اقدام محمد بن سلمان موجب بروز کودتا در منطقه خواهد شد. وهاب اضافه کرد که محمد بن سلمان علیه سازمان تکفیری اقدام کرده که تروریسم و کشتار را در جهان اشاعه می دهد.
 
وی تاکید کرد که مقابل درگیری های مذهبی فراگیر در کشور ایستاده و نیز همراه همیشگی مقاومت است، در این محور باقی خواهد ماند و هرگز به محور دیگری نزدیک نمی شود.