هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 31 تير 1398
ساعت 06:53
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 1 تير 1398 ساعت 14:49 2019-6-22 14:49:41
شناسه خبر : 321673
یکی از سناتورهای قدیمی حزب دموکرات با انتشار پیامی بر لزوم اقدام کنگره این کشور برای جلوگیری از ماجراجویی احتمالی «دونالد ترامپ» تاکید کرد.
یکی از سناتورهای قدیمی حزب دموکرات با انتشار پیامی بر لزوم اقدام کنگره این کشور برای جلوگیری از ماجراجویی احتمالی «دونالد ترامپ» تاکید کرد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، سناتور «تیم کین» با انتشار مطلبی در توئیتر نوشت: کنگره باید به وظیفه‌اش عمل کند و لایحه الحاقی مرا تصویب کند تا جلوی جنگ غیرضروری با ایران را بگیریم. ما احتمالاً آخرین سپر در مقابل ترامپ و شروع یک جنگ فاجعه‌بار در خاورمیانه هستیم.
 
علاوه بر این چهره دموکرات، «جاستین اماش» عضو جمهوریخواه مجلس نمایندگان ایالات متحده نیز به دموکرات‌هایی پیوسته که می‌گویند دونالد ترامپ، جهت اقدام نظامی احتمالی علیه ایران به تایید کنگره نیاز دارد.
 
در هفته گذشته نیز «رو خانا» از اعضای دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا با انتشار پیامی در توئیتر اعلام کرد: در حال حاضر هیچ بحثی فوری تر از جلوگیری از یک جنگ بدون مجوز با ایران نیست. به همراه «مت گاتز» نماینده فلوریدا در کنگره، در حال کار بر روی پیش نویس قطعنامه ای هستیم که روشن کند قانون ۲۰۰۱AUMF (قانون مجوز استفاده از نیروی نظامی علیه تروریست ها) استفاده از گزینه نظامی علیه ایران را قانونی نمی کند و دولت آمریکا باید پیش از ورود به یک جنگ بی پایان دیگر از کنگره مجوز بگیرد.
 
به گفته خانا، این پیش نویس مورد حمایت هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه است.