هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 30 شهريور 1399
ساعت 21:22
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 30 خرداد 1398 ساعت 10:43
پنجشنبه 30 خرداد 1398 10:29 ساعت
2019-6-20 10:43:07
شناسه خبر : 321497
ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری از ایده‌های خلاقانه اساتید دانشگاهی در حوزه دریایی حمایت می‌کند.
ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری از ایده‌های خلاقانه اساتید دانشگاهی در حوزه دریایی حمایت می‌کند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گروه دریایی ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری حمایت از فعالیت‌های علمی و فناورانه اساتید دانشگاهی در حوزه علوم و فناوری‌های دریایی را در اولویت کاری خود قرار داده است.
 
ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری در اجرای این طرح، تلاش کرده است تا حد امکان ارتباط ستاد با دانشگاه‌ها را تقویت کند و از مراکز علمی به عنوان اهرم اصلی توسعه فناوری‌ها استفاده و حمایت کند.
 
در همین راستا گروه توسعه فناوری‌های دریایی ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف حمایت از اساتید دانشگاهی برجسته فعال در نقشه راه فناوری‌های دریایی برنامه‌های مختلفی را اجرایی کرده است که از آن جمله می توان به «حمایت از چاپ مقالات ISI در مجلات برتر حوزه مهندسی دریا»، «حمایت از فرصت‌های مطالعاتی کوتاه‌مدت ویژه اساتید دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور در حوزه علوم و فناوری‌های دریایی» و «حمایت از طرح تحقیقاتی پسادکتری» اشاره کرد.
 
همچنین حمایت از «طرح پژوهشی اساتید»، «رساله دکتری» و «حمایت از چاپ کتب تخصصی در حوزه علوم و فناوری‌های دریایی» از دیگر حمایت های در نظر گرفته شده در این طرح است.