هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 1 مرداد 1398
ساعت 14:44
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 29 خرداد 1398 ساعت 10:54 2019-6-19 10:54:51
شناسه خبر : 321400
سرمربی سابق پرسپولیس عنوان کرد که می خواهد در این فصل با الاهلی عربستان قهرمان آسیا شود.
سرمربی سابق پرسپولیس عنوان کرد که می خواهد در این فصل با الاهلی عربستان قهرمان آسیا شود.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق پرسپولیس و جدید الاهلی در مصاحبه با سایت «jutarnji» کرواسی درباره اینکه خسته نشده و نمی خواهد از دنیای مربیگری خداحافظی کند، گفت: من اصلا از چالش ها خسته نمی شوم، از کار خسته نمی شوم. من تربیت بازیکنان جوان را دوست دارم. دوست دارم پیشرفت آنها  را ببینم. کار روزمره در باشگاه را نیز دوست دارم.این سبک زندگی ام بوده و من خوشحالم که می توانم کار در باشگاه را ادامه دهم. من انگیزه روزهای اول مربیگری ام را دارم و با الاهلی می خواهم شروع به کار کنم.
 
وی درباره هدفش با الاهلی باوجود اینکه فصل قبل را با قرار گرفتن در رده چهارم به اتمام برد، گفت: هدف من همیشه جام بود و حتی در الاهلی نیز به دنبال این هدف هستم. در شرایط کنونی ما خود را باید برای بازی با الهلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا آماده کنیم. الهلال تیم بزرگی است ولی من بسیار خوش بین هستم. به نظرم ما می توانیم پیروزی های زیادی را کسب کنیم و می توانیم به مراحل بالایی در لیگ قهرمانان آسیا برسیم. منتظر این چالش جدید هستم.
 
سرمربی سابق سرخ پوشان ادامه داد: با پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیدم ولی نتوانستیم قهرمان شویم. به نظرم شانس زیادی در این فصل از لیگ قهرمانان آسیا با الاهلی برای قهرمانی داریم.
 
برانکو درباره اینکه بودیمیر، مهاجم کروات پرسپولیس را با خود به الاهلی می آورد، گفت: وضعیت کنونی او را نمی دانم. او با پرسپولیس اکنون قرارداد دارد.