هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 16 مهر 1398
ساعت 09:45
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 28 خرداد 1398 ساعت 15:41 2019-6-18 15:41:38
شناسه خبر : 321305
معاون سیاسی سازمان صداوسیما در حکمی عباس هنرمند را به عنوان «رئیس باشگاه خبرنگاران جوان» منصوب کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان صدا و سیما؛ مجید آخوندی، معاون سیاسی رئیس سازمان صداوسیما، در حکمی عباس هنرمند را به عنوان رئیس جدید باشگاه خبرنگاران جوان منصوب کرد.

 

در این حکم آمده است:

 

«با توجه به اهمیت روزافزون فضای مجازی امید می‌رود با اتخاذ تدابیر مناسب، جذب و آموزش حرفه ای نیروهای مستعد جوان، ارتقا سطح کمی و کیفی اخبار و برنامه‌ها را در دستور کار قرار دهید تا شاهد ضریب نفوذ باشگاه خبرنگاران جوان در عرصه رسانه‌ای کشور باشیم.»

 

معاون سیاسی سازمان صدا و سیما در این حکم از زحمات و تلاش‌های مهدی ترابیان در مدت تصدی سرپرستی باشگاه خبرنگاران جوان تشکر کرد.

 

عباس هنرمند متولد ۱۳۵۷ تهران و دانش آموخته ممتاز دانشگاه امام صادق (ع) در رشته حقوق جزا است و از سال ۱۳۷۹ وارد معاونت سیاسی سازمان صدا وسیما شد.

 

او ابتدا دبیری خبر را در خبر رادیو سراسری، رادیو پیام، رادیو جوان و اخبار ۲۱ شبکه یک سیما تجربه کرد و سپس به سردبیری اخبار رادیو پیام، رادیو جوان، خبر ۲۲ شبکه سه سیما، خبر بامدادی، خبر ۱۴ نیمروز و اخبار ۲۱ شبکه یک سیما منصوب شد.

 

هنرمند همچنین سردبیری تحریریه انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سال ۹۶ را نیز در کارنامه کاری خود دارد.

 

وی پیش از انتصاب به ریاست باشگاه خبرنگاران جوان، قائم مقامی اداره کل پخش اخبار سیما را برعهده داشته است و علاوه بر این معاونت خبر در مدیریت روابط عمومی دفتر مقام معظم رهبری و مدیریت اتاق خبر مؤسسه نشر و تنظیم آثار حضرت آیت الله خامنه ای را نیز در کارنامه و تجارب کاری خود دارد.