هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 16 مهر 1398
ساعت 18:59
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 28 خرداد 1398 ساعت 14:38 2019-6-18 14:38:13
شناسه خبر : 321290
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از ریزش یک مغازه در منطقه شهرری و مصدوم شدن دو شهروند خبر داد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، گفت: ساعت ۱۲ امروز یک فقره ریزش آوار در منطقه شهرری به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهر تهران اعلام شد که بلافاصله مأموران از دو ایستگاه به همراه تجهیزات لازم به محل حادثه واقع در میدان شهر ری اعزام شدند.

 

وی افزود: مشاهده شد که یک باب مغازه ۳۰ متری که در کار خرید و فروش ظروف آشپزخانه بود تخریب شده که براساس آمار اولیه دو نفر در زیر این آوار گرفتار شده اند.

 

ملکی گفت: آتش نشانان دریافتند که شهروندان در حال خارج کردن نفر اول از زیر آوار هستند که به سرعت به کمک مردم شتافته و این فرد از زیر آوار خارج شد.

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران خاطرنشان کرد: آتش نشانان با مشخص شدن محل حضور نفر دوم در زیر آور مشغول آوار برداری شده که این فرد نیز از زیر آوار خارج و مشخص شد که وی زنده است.

 

وی افزود: در این حادثه هر دو نفر زنده ماندند اما نفر دوم به شدت مصدوم شده که هر دو نفر توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

 

ملکی گفت: به هموطنان درخصوص فرسوده بودن ساختمان ها هشدار داده و می‌گوییم که ریزش آوار همیشه به دلیل خاک برداری غیراصولی نبوده و گاها خود ساختمان به دلیل فرسودگی دیگر تحمل وزن مصالح را نداشته و دچار ریزش می‌شود.