هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 13 خرداد 1399
ساعت 22:48
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 28 خرداد 1398 ساعت 14:34
سه شنبه 28 خرداد 1398 13:10 ساعت
2019-6-18 14:34:28
شناسه خبر : 321289
فرمانده انتظامی مهران از کشف ۹ محموله کالای قاچاق به ارزش شش میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در سه ماه نخست سال ۹۸ در ورودی شهرستان خبر داد.

به گزارش مهر، سرهنگ قدرت الله شهبازبیگی با اعلام این خبر اظهار داشت: مأموران انتظامی ایست و بازرسی جندالله موفق شدند در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سه ماهه اول سال ۹۸ تعداد ۹ محموله قاچاق را کشف کنند.

 

وی افزود: ماموران انتظامی ایست و بازرسی جندالله در چندین عملیات موفق وکنترل محور مواصلاتی توانستند ۱۷۰ هزار متر لوله آبیاری، تعداد ۴ کارتن لوازم آرایشی بهداشتی، تعداد ۲هزار قلم دارو خارجی، تعداد ۵ هزار و ۸۶۸ قطعه مرغ زنده و تعداد ۱۰۰ راس احشام قاچاق و فاقد مجوز را از سودجویان کشف کنند.

 

وی با اشاره به اینکه در این راستا ۱۱ نفر دستگیر شدند، تصریح کرد: ارزش ریالی این کالاها توسط کارشناسان ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال تعیین شده است.

 

فرمانده انتظامی شهرستان مهران خاطرنشان کرد: در این زمینه ۵ کامیون و ۴ دستگاه سواری متعلق به متهمان به پارکینگ انتقال و متهمان به همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

 

سرهنگ شهبازبیگی در پایان گفت: مبارزه قاطع با قاچاقچیان، به صورت ویژه در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد و از شهروندان تقاضا می شود علاوه بر نخریدن کالاهای قاچاق، هرگونه موارد مشکوک را از طریق تماس با تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.