هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 22 شهريور 1398
ساعت 08:11
به روز شده در :
سه شنبه 28 خرداد 1398 ساعت 11:37 2019-6-18 11:37:53
شناسه خبر : 321262
رئیس دیوان عدالت اداری کشور گفت: فریب و نیرنگ در ذات استکبار جهانی است و با همین فریب و سالوس ، شعار مبارزه با تروریسم سر می‌دهند.

به گزارش فارس، حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی، در نطق پیش از دستور نشست هیأت عمومی، ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه گفت: حقیقتا در هفتم تیر سال 60 خسارت بسیار سنگینی به نظام اسلامی و کشور ما بوسیله یک اقدام تروریستی وارد و جنایت بزرگی توسط منافقین انجام شد. با به شهادت رساندن شهید بهشتی و 72 تن از مسؤولان نظام، قصد تضعیف نظام را داشتند که با استحکام پایه های نظام اسلامی، توطئه‌ای که صورت گرفته بود نقش بر آب شد.

 

وی افزود: همین تروریست ها تحت حمایت کشورهای مدعی حقوق بشر قرار گرفتند و بر همگان مشخص شد که این فریب و نیرنگ است که استکبار جهانی به کار می برد. آنها از طرفی شعار حمایت از حقوق بشر و حتی حقوق حیوانات می دهند و از طرف دیگر تروریست ها بوسیله آنها حمایت می شوند.

 

رئیس دیوان عدالت اداری تصریح کرد: در شرایطی که مقامات آمریکایی اعلام می‌کنند که داعش را خودشان ایجاد کرده اند، اما مدعی مقابله با تروریسم و حمایت از حقوق بشر هستند و در این میان جمهوری اسلامی اقدام به افشاگری در این زمینه می‌کند تا افکار عمومی را متوجه نیرنگ های آمریکا و هم پیمانش نماید.

 

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی افزود: این مدعیان از طرفی از برجام خارج می شوند و از طرف دیگر نماینده به ایران می فرستند تا درباره برقراری ارتباط، مذاکره و میانجگری کند و این تازه ترین جلوه نیرنگ و سالوس ایشان است.

 

رئیس دیوان عدالت اداری در پایان به بیان فرازهایی از سخنان بنیانگذار جمهوری اسلامی و نیز رهبر معظم انقلاب درباره قضا و قضاوت پرداخت و پیروی از منویات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری در این موارد را تصریح کرد.